Реферат «Сервіс», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 08.05.2009 13:42 · від Вишня · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 1.Теоретичні засади сервісу. 2.Проблема сервісу. 3.Висновки. 4.Список використаної літератури 15. стор.

Висновок

Наше суспільство переживає період, коли багато форм обслуговування радянського періоду втрачають переваги і зникають, а їм на зміну приходять нові форми обслуговування, поширені в світі. Такі процеси особливо виразно видно на прикладі банківського обслуговування, туристських послуг, послуг зв'язку і операцій з нерухомістю, ресторанного бізнесу, послуг і сфері культури і т.п.

Розвиток в нашому суспільстві, як сучасних форм обслуговування, так і простих різновидів послуг свідчить про те, що в країні стали спрацьовувати чинники, які недооцінювалися в радянський період, не дивлячись на їх граничну важливість, - швидкість обслуговування, доступність послуг, полегшення діловій комунікації між виробниками і споживачами.

Проблема забезпечення якості обслуговування носить в сучасному світі універсальний характер. Від того, наскільки успішно вона вирішується, залежить багато що в розвитку будь-якої галузі. Проте показники якості, а також проблеми, пов'язані з випуском якісної продукції, специфічні для кожної галузі, у тому числі і для сфери обслуговування.

Розуміння якості містить в собі, перш за все, економічну складову, а також ґрунтується на нормативно - правовій базі. Якість має різні рівні вираженості (вищий, середній, нижчий) залежно від вартості, на яку згоден споживач. Проблема якості як економічна категорія виникла разом з розвитком суспільного виробництва, з початком генерування послуг як відповідь на повсякденні потреби людей.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?