Курсова робота «Методологічна основа нормування часу на підприємстві», 2005 рік

З предмету Економіка праці · додано 08.05.2009 12:27 · від Опена · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Вивчення і вимірювання витрат робочого часу на виробництві 5 2. Методика встановлення норм часу 13 2.1. Розробка норм часу 13 2.2. Нормування основного і допоміжного часу 15 2.3. Нормування часу обслуговування робочого місця, часу перерв на відпочинок і підготовчо-заключний час 16 2.4. Нормування штучного, штучно-калькуляционного часу і часу на партію виробів 18 3. Методика визначення норм виробітку 20 4. Нормативи для нормування праці 24 Висновки 32 Список використаної літератури 33

Висновок

На закінчення потрібно зазначити, що недоліки, властиві нормуванню праці, багато в чому обумовлені недосконалістю господарського механізму, зайвою зарегламентованістю прав підприємств.

Впровадження ринкових відносин і підвищення самостійності підприємств дало можливість застосовувати їм тільки ті види нормативів, що дійсно сприяють ростові і розвиткові виробництва.

Норми, що об'єктивно відбивають і закріплюють організаційні і технічні умови виробництва, і в подальшому будуть застосовуватися в плануванні, ціноутворенні, організації виробництва і керування. Однак з переходом на ринкові відносини робота з організації і нормування праці в народному господарстві докорінно міняється.

Надаючи підприємствам повну самостійність у питаннях організації і нормування праці, держава, у свою чергу, повинна створювати сприятливі умови для її проведення за допомогою правового, науково-методичного і нормативного забезпечення, підготовкою кадрів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення