Реферат «Методи емпіричного та теоретичного дослідження», 2008 рік

З предмету Філософія · додано 08.05.2009 11:26 · від Jenny · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Методологічні основи наукових досліджень 1.1. Сутність наукового пізнання 1.2. Поняття про методологію та методику наукових досліджень 2. Індуктивний та дедуктивний методи пізнання в наукових дослідженнях 2.1. Індуктивний метод дослідження 2.2. Дедуктивний метод дослідження Висновок Список використаної літератури

Висновок

Науково-дослідницька робота – одна з пріоритетних сфер людської діяльності, важливий чинник удосконалення теоретичної, загально професійної і спеціальної підготовки майбутніх спеціалістів та магістрів.

За останні роки науково-дослідницька діяльність суттєво змінилась як змістовно, так і організаційно. У зв’язку з цим з’явилися нові вимоги до особистих і професійних якостей ученого.

Від професійного рівня науковця значною мірою залежить успіх його наукової творчості.

Отже, роблячи висновок, хочеться відмітити те, що наука на сучасному етапі стрімко розвивається і для її аналізу та використання плодів її розвитку необхідно також розвивати і методологію наукових досліджень.

Як ми побачили, існує безліч методів пізнання в науковому дослідженні і жоден з них не виключає один одного. Найпоширенішими методами такі методи як: абстрагування, аналіз, синтез, а також методи індукції та дедукції, що були детально розглянуті в даній роботі.

Можна зробити висновок про те, що останні два методи: індуктивний та дедуктивний, - вони існують і використовуються пліч-опліч. Але пріоритетним є все ж таки індуктивний метод.

Як бачимо, у науці використовується множина методів, способів і прийомів наукових досліджень, які тісно пов’язані між собою і через це утворюють, свого роду, систему.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?