Курсова робота «Професійний розвиток та навчання персоналу на прикладі ТОВ «Алло»», 2008 рік

З предмету Економіка · додано 07.05.2009 15:40 · від Світлана · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1. Суть професійного розвитку персоналу та завдання управління ним 5 2. Організація системи професійного навчання персоналу 11 3. Методи та форми професійного навчання 16 4. Основні тенденції розвитку персоналу у ТОВ «АЛЛО» 22 5. Навчання персоналу у ТОВ «Алло». 26 Висновки 30 Список використаних джерел 32

Висновок

Отже, на основі наведених даних та здійснених досліджень можна зробити наступні висновки:

- Розвиток персоналу є важливою умовою успішної діяльності будь-якої організації. Це особливо справедливо на сучасному етапі, коли прискорення науково-технічного прогресу веде до швидких змін і вимог до професійних знань, умінь і навиків.

-Професійний розвиток - це безперервний комплексний процес, який включає: професійне навчання, розвиток кар'єри та підвищення кваліфікації. Реалізація концепції розвитку персоналу передбачає створення гнучкої, конкретної системи професійного навчання, зорієнтованої на вирішення стратегічних завдань організації.

-Планування та організація розвитку персоналу стають важливими функціями служби управління персоналу. Наслідування Україною цього прикладу є обов’язковою умовою забезпечення в державі сталого економічного зростання.

-Основним напрямом професійного розвитку є професійне навчання - процес формування у працівників специфічних, професійних знань, навиків за допомогою спеціальних методів навчання.

-У світовій практиці розвитку персоналу застосовують такі методи навчання: навчання на робочому місці і поза робочим місцем (та виконання посадових обов'язків); методи, які однаково підходять для будь-якого з цих варіантів.

-Розвиток персоналу – центральна сфера діяльності менеджменту персоналу ТОВ «Алло». Розвиток персоналу завжди сприймається позитивно, так як він прямує до розвитку кадрового потенціалу.

-У ТОВ «Алло» метою професійного навчання є розвиток інтелектуального потенціалу співробітників. При цьому сам процес освіти і підвищення кваліфікації не менш важливий, ніж його формальний результат або досягнений рівень освіти.

-Стратегічний розвиток персоналу товариства є і розвитком товариства через розвиток колективу, а також входить до стратегії і культури підприємства, охоплює його зовнішнє середовище, а також внутрішню ситуацію і залежить від організаційних здібностей керівників створити систему навчання в колективі.

-Навчання персоналу у ТОВ “Алло” проводиться згідно Положення про навчання персоналу та по термінах та формах проведення поділяється на: короткострокове, довгострокове та корпоративне.

-ТОВ «Алло» постійно розробляє та оновлює свої програми систематичної підготовки і перепідготовки працівників, тим самим покращуючи обслуговування своїх клієнтів та підвищує рейтинг в сфері компаній роздрібної торгівлі електроніки та цифрової техніки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення