Дипломна робота «Форми і системи заробітної плати на підприємстві та шляхи їх удосконалення», 2007 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 07.05.2009 12:55 · від Lenka · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Форми і системи заробітної плати на підприємстві в умовах ринкової економіки 12 1.1. Економічна сутність заробітної плати, її форми та системи. 12 1.2. Аналітичний та синтетичний облік заробітної плати на підприємстві в умовах ринкової економіки 34 1.3. Аналіз форм та систем оплати праці на підприємстві в умовах ринкової економіки 37 Розділ 2. Організаційно-економічна характеристика форм і систем заробітної плати на пп „теплий дім-сервіс” 42 2.1. Організаційно-економічна характеристика ПП „Теплий Дім-Сервіс” 42 2.2. Аналітичний та синтетичний облік заробітної плати на ПП „Теплий Дім-Сервіс” 50 2.3. Аналіз форм та систем оплати праці на ПП „Теплий Дім-Сервіс” 53 Розділ 3. Удосконалення форм та систем заробітної плати на пп „теплий дім-сервіс” 3.1. Основні напрямки удосконалення форм та систем оплати праці у сучасній світовій практиці 3.2. Пропозиції щодо удосконалення форм та систем оплати праці на ПП „Теплий Дім-Сервіс” Висновки Список використаної літератури Додатки

Висновок

Заробітна плата – це точка перетину інтересів багатьох: підприємства; працівника, податкової, фондів тощо. Кожна з цих сторін оцінює значення заробітної плати найважливішим. Заробітна плата – це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором власник або уповноважений ним орган виплачує працівникові за виконану ним роботу.

Існують дві форми оплати праці – погодинна і відрядна. При погодинній заробіток залежить від кількості відпрацьованого часу і тарифної ставки (зарплата за одиницю часу); при відрядній – від кількості виробленої продукції і розцінок (зарплата за одиницю продукції. Застосовують дві системи погодинної форми оплати праці – проста погодинна і погодинно-преміальна. Відрядна форма оплати праці має такі системи: пряма відрядна, відрядно-преміальна, відрядно-прогресивна і акордна.

Аналізуючи закони, що регламентують форми та системи заробітної плати, порядок обчислення заробітної плати та утримань з заробітку можна зробити висновки, що останнім часом законодавчі і нормативні документи змінювалися досить часто і кардинально. Яскравим прикладом служить Закон України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» від 26.06.97 р № 400/97 ВР, із змінами і доповненнями. У цей документ багато разів вносилися зміни і доповнення відповідними законами України. Тому бухгалтеру важливо знати, як здійснювати оподаткування тієї або іншої виплати в даний час.

Підводячи підсумки аналізу заробітної плати на підприємстві «Теплий Дім-Сервіс» можна зробити висновок, що в цілому у порівнянні з минулим роком заробітна плата робітників підвищилася, це зумовлено звісно ж індексацією доходів громадян та підвищенням мінімальної заробітної плати, а також тим, що підприємство має попит на ринку України.

Але недоліком є те, що підприємство використовуючи лише погодинну систему оплати праці і фонд лише з основної заробітної плати, отримує негативний вплив на продуктивність робіт. Працівники впевнені, що отримають одну й ту ж заробітну плату, не залежно від того, яку кількість робіт вони виконають.

Запропонувавши ввести відрядну форму оплати праці та провівши після цього аналіз показників заробітної плати та продуктивності праці, робимо висновок, що відрядна форма оплати праці є більш продуктивною. Півищено якість та швидкість виконання робіт. Заробітна плата в цілому підвищилась на 20%, а заробітна плата різноробочих – на 40%. Звичайно, зросли й відрахування до цільових державних фондів.

Інформація, що одержана внаслідок проведеного аналізу, а також внесені пропозиції можуть бути використанні для виявлення резервів збільшення обсягу виробництва, ефективного використання трудових ресурсів, раціональнішого використання фонду оплати праці, а отже, буде сприяти ще більш ефективній фінансово-господарській діяльності підприємства

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення