Курсова робота «Формування та регулювання інвестицій (цінних паперів)», 2006 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 07.05.2009 00:01 · від Teena · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

І.Розділ І. Теоретична частина. 3 І.1. Інвестиції 3 І.1.1.Поняття „інвестиції” та їх суть 3 І.1.2.Регулювання інвестиційної діяльності в Україні 4 І.1.3.Регулювання фінансових інвестицій 7 І.2.Цінні папери 8 І.2.1.Поняття цінних паперів та їх класифікація 8 І.2.2.Основні види цінних паперів 9 І.2.3.Механізм формування курсовоi вартостi цiнних паперiв та дивідендна політика 12 Розділ ІІ. Характеристика підприємства. 16 ІІ.1. Відкрите акціонерне товариство „АЗОТ 16 ІІ.1.1. Загальна характеристика 16 ІІ.1.2. Опис обраної облікової політики. 18 ІІ.1.3. Довгостроковi зобов'язання 22 ІІ.1.4. Прогнози та плани щонайменше на рік про діяльність емітента 23 ІІ.1.5. Аналіз фінансової діяльності підприємства 25 12. Література 47

Висновок

Інвестиції (від латинського investio - одягаю) – довгострокові вклади капіталу в галузі економіки всередині країни та за кордоном. Розрізняють фінансові та реальні інвестиції. Фінансові інвестиції (financial investments) являються контрактами, оформленими на папері, такими, як звичайні акції та облігації. Реальні інвестиції це вклади капіталу у промисловість, сільське господарство, будівництво та інше, тобто інвестиції в який-небудь вид матеріальних активів, таких, як земля, обладнання, заводи тощо. У примітивних економіка основна частина інвестицій представлена реальними, в той час коли у сучасній розвиненій економіці більша частина інвестицій представлена фінансовими інвестиціями. Ці дві форми інвестицій повинні взаємодоповнювати одна одну, а не конкурувати.

Разом з тим, існують ще й валові та чисті інвестиції. Валові інвестиції – це загальне збільшення запасу капіталу.

Чистими інвестиціями є ті ж валові інвестиції із відрахуванням засобів, що йдуть на заміщення.

Державне регулювання інвестиційної діяльності включає управління державними інвестиціями, а також регулювання умов інвестиційної діяльності і контроль за її здійсненням усіма інвесторами та учасниками інвестиційної діяльності управління державними інвестиціями здійснюється республіканськими і місцевими органами державної влади і управління та включає планування, визначення умов і виконання конкретних дій по інвестуванню бюджетних і позабюджетних коштів.

Державне регулювання інвестиційної діяльності визначається показниками економічного і соціального розвитку України, республіканськими і регіональними програми розвитку народного господарства, республіканськими і місцевими бюджетами передбачуваними в них обсягами державного фінансування інвестиційної діяльності. При цьому створюються стимули у формі пільгових умов інвесторам, що здійснюють інвестиційну діяльність у найбільш важливих для задоволення суспільних потреб напрямах, насамперед у соціальній сфері, технічному і технологічному вдосконаленні виробництва, створенні нових робочих місць для громадян які потребують соціального захисту, впроваджені відкриттів і винаходів, в АПК, в реалізації програм ліквідації наслідків чорнобильської аварії, у галузі освіти, культури, охорони здоров’я і навколишнього середовища.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення