Курсова робота «Ефективність управлінської праці», 2005 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 06.05.2009 23:54 · від Teena · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Ефективність управлінської праці 6 1.1. Ефективність управлінської діяльності: 6 сутність та критерії 6 1.2. Методи оцінки управлінського персоналу 10 1.3. Напрямки підвищення ефективності 19 управлінської праці 19 Висновки до розділу 1 22 Розділ 2. ВАТ “Уманський машинобудівний завод “Мегомметр” 24 2.1. Загальна характеристика підприємства 24 ВАТ “Уманський машинобудівний завод “Мегомметр” 24 2.2. Дослідження ефективності управлінської праці 32 на підприємстві 32 2.3. Аналіз ефективності системи менеджменту 38 в організації 38 Висновки до розділу 2 43 Висновки 44 Список використаноï лiтератури 46

Висновок

Не виникає сумнівів стосовно важливості дослідження і покращення ефективності управлінської структури в сучасних організаціях, аналізу новинок менеджменту і впровадження їх в життя, якщо вони здатні реально принести відчутну користь.

Оцінка ефективності управлінської праці є необхідною складовою діяльності кожного підприємства для досягнення найбільш ефективної системи менеджменту, від якої залежить величина прибутку піприємства, досягнення стабільності та зростання, відкриття нових можливостей. Адже саме від діяльності керівників залежить правильність та оптимальність обраної стратегії, забезпеченість підприємства необхідними ресурсами, плинність кадрів та багато інших не менш важливих чинників.

Таким чином, необхідно постійно давати оцінку ефективності праці керівників, розробляти нові шляхи покращення управлінської діяльності.

На прикладі підприємства ВАТ „Уманський завод „Мегомметр” здійснено приклад аналізу управлінської праці на сучасному промисловому підприємстві, визначені сильні і слабкі сторони керівництва.

Згідно проведеного аналізу, завод – процвітаюче підприємство, яке зайняло свою нішу на вітчизняному та зарубіжних ринках, обійшло конкурентів і задовольняє весь обсяг попиту, який тільки спроможне, виходячи із наявних виробничих потужностей. Завод має стабільний прибуток і розробляє нові види продукції з метою утримати наявних клієнтів.

Організаційна структура „Мегомметра” найкраще відповідає його діяльності. Вона охоплює всі необхідні сфери, які можуть бути необхідними для підприємництва. Як і кожна, вона має свої недоліки, проте застосування іншої організації на підприємстві навряд чи допомогло б йому проіснувати на ринку так довго.

Щодо ефективності управлінської праці на підприємстві можна дати досить непогану оцінку керівництву заводу, адже всі функції менеджменту виконується ними досить успішно. Стратегія підприємства повністю відповідає його можливостям, підприємство забезпечене необхідними для його діяльності ресурсами, здійснюється постійний контроль за діяльністю кожного працівника.

Проте не можна не відмітити, що на підприємстві існують проблеми з мотивацією деяких категорій співробітників, що приводить до небажаних наслідків, які, проте, не є непоправними, скоріше, просто неприємними під час виробництва.

В цілому можна сказати, що проаналізоване промислове підприємство є досить успішним і має багато перспектив для майбутнього розвитку та процвітання.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення