Дипломна робота «Бізнес-план підприємства», 2008 рік

З предмету Планування, бюджетування · додано 06.05.2009 19:34 · від Roteiro · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Теоретико – методичні засади формування бізнес – плану підприємства 6 1.1. Суть та функції бізнес – плану 6 1.2. Методологія і стадії розробки бізнес – плану 12 Розділ 2. Загальна характеристика заводу 30 2.1. Загальні положення 30 2.2. Характеристика продукції, ринків збуту. Маркетинговий аналіз. 32 2.3. Номенклатура виробів ВАТ “Дрогобицький машинобудівний завод 34 2.4. Опис виробничого процесу 39 2.5. Характеристика машин та обладнання 41 2.6. Ринок, маркетинговий аналіз і маркетингова стратегія 44 Розділ 3. Бізнес – план для залучення інвестицій 51 3.1. Характеристика підприємства 51 3.2. Опис об’єкта 54 3.3. Комерційне обґрунтування проекта 55 3.4. Утворення цін 62 3.5. Фінансування 63 Висновки 69 Список використаної літератури 70

Висновок

В даній курсовій роботі було розглянуто досить різноманітних питань що стосується підприємницької діяльності, та шляхи вдосконалення існуючого стану підприємства, було розроблено бізнес-план розвитку даного підприємства. Зважаючи на те, що кожна підприємницька ідея ставить перед собою безліч питань, та ймовірність виникнення ризиків, в даній роботі були розглянуті, як ці питання, так і розглянутог питання страхування ризиків. В моїй роботі бізнес – план предстає як спрямована модель діяльності підприємства, яка використовує всі напрацювання традиційного планування спрямованих до категорій ринкової економіки: бізнесу, конкурентної боротьби, діяльності маркетингових підрозділів, комерційного ризику, стратегії фінансування, досягнення беззбитковості та необхідного рівня рентабельності, якісному обслуговуванню споживача.

З моїх розрахунків видно, що при впровадженні даного плану в дію, та при оновленні нових технологій, покращаться результати нашої діяльності по всіх показниках вцілому.

Тому, на мою думку, сід впроваджувати даний бізне-план в дію, щоб досягти бажаних результатів, і слід його впроваджувати точно по розрахунках, та точно в строки розпочати всі роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення