Дипломна робота «Методи прийняття управлінських рішень з використанням комп’ютерних систем підтримки», 2005 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 06.05.2009 13:24 · від fanrapiry · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Роль та місце системи підготовки і прийняття рішень управлінських рішень в менеджменті організацій Характеристика системи підготовки і прийняття управлінських рішень з використанням комп’ютених систем підтримки Система принципів прийняття управлінських рішень з використанням комп’ютерних систем підтримки Система методів прийняття управлінських рішень з використанням комп’ютерних систем підтримки Нормативно-правова база прийняття управлінських рішень з використанням комп’ютерних систем підтримки 2. Дослідження методів прийняття управлінських рішень з використанням КСП на прикладі ВАТ «Хмільницьке АТП 10573» Організаційно-економічна та управлінська характеристика ВАТ «Хмільницьке АТП 10573» Діюча система прийняття управлінських рішень Оцінка ефективності прийняття управлінських рішень та методи дослідження ефективності Обгрунтування системи існуючих проблем в умовах підготовки і прийняття управлінських рішень з використанням комп’ютерних технологій 3. Шляхи вдосконалення системи прийняття управлінських рішень на ВАТ «Хмільницьке АТП 10573» Удосконалення організаційної структури та ресурсозабезпеченості на ВАТ «Хмільницьке АТП 10573» Інформаційний менеджмент прийняття управлінських рішень Питання охорони праці та техніки безпеки Висновки та пропозиції Перелік використаної літератури Додатки

Висновок

Отже, в процесі роботи ми вияснили, що ухвалення управлінських рішень − це основа діяльності підприємства від якості розробки, прийняття та впровадження управлінських рішень залежить ефективність використання людських, матеріальних, фінансових та інших ресурсів.

Особливості обгрунтуваня управлінських рішень полягають втому, що основний критерій максимізація прибутку тут не спрацьовує, а отже, використовуються інші:

а) максимізація мінімального прибутку;

б) мінімізація максиммальних затрат;

в) максимізація максимального прибутку

В процесі обгрунтуваня управлінських рішень в умовах невизначеності потрібно, щоб весь управлінський персонал працював злагоджено і ефективно, оскільки в умовах невизначеності досить важко прийняти оптимальне рішеня.

З аналізу основних показників діяльності ВАТ «Хмільницьке АТП 10573», а також управлінської структури, можна зробити слідуючі висновки: підприємство за попередні два роки отримувало збиток, але за останій рік отримано незначний прибуток і постійно зростають обсяги реалізації. Основний апарат управління працює досить ефективно всіпоказники діяльності зростають, що свідчить про те, що управлінські рішення приймаються ефективно та досить якісно. Збільшується власний капітал та забезпеченість ресурсами, але потребує змін маркетингова політика підприємства.

Взагалі підприємство знаходиться на етапі розбудови і розвитку: збільшилися основні показники діяльності, що світчить про стабільні позиції на ринку підприємства.

В третьому розділі роботи пропонується удосконалена організаційна структура управління підприємством, інформаційне управління процесом прийняття рішень (розроблена система підготовки та прийняття управлінських рішень за допомогою системи управління базами даних Microsoft Access) та розглянуті питання охорони праці на підприємстві.

Коментар модератора

Дана робота не містить додатків

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення