Курсова робота «Особливості формування інноваційної моделі розвитку промислових підприємств», 2008 рік

З предмету Іноваційний менеджмент · додано 06.05.2009 13:06 · від Jenny · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Теоретичні основи інноваційної моделі розвитку промислових підприємств 6 1.1. Інновації як фактор випереджального розвитку економіки 6 1.2. Особливості формування конкурентної стратегії промислових підприємств як засіб їхнього існування в сучасних умовах 10 1.3. Управління інноваціями як основа стратегічного розвитку промислових підприємств 20 1.4. Правові засади побудови інноваційної моделі в Україні.26 2. Дослідження та аналіз розвитку інноваційних процесів на промислових підприємствах 37 2.1. Специфіка інноваційного розвитку сучасних промислових підприємств 37 2.2. Основні показники інноваційного розвитку підприємств промисловості за період 2006 – 2008 рр. 44 2.3. Проблеми інноваційного шляху розвитку промислових підприємств 57 2.4. Чинники активізації інноваційної діяльності підприємств.64 3. Перспективи розвитку інновацій на промислових підприємствах в умовах глобалізації 70 3.1. Стратегічний розвиток підприємств промисловості на основі інноваційної моделі 70 3.2. Пріоритети формування інноваційної моделі розвитку економіки України 76 Висновки 80 Список використаної літератури 81

Висновок

Інноваційний тип економічного розвитку дедалі більше стає підвалинами, що визначають економічну міць країни та її перспективи на світовому ринку. В Україні ж розвиток інститутів вітчизняної інноваційної діяльності безсистемний і фрагментарний. Критична маса інноваційно активних агентів не накопичена, тому масштабного інноваційного поновлення економіки не відбувається.

Низка ключових проблем розвитку національної інноваційної системи в Україні полягає у відсутності теоретико-методологічного підґрунтя відповідної політики держави, створення якого може забезпечити планомірність, прозорість, передбачуваність, комплексність інноваційної політики, високу результативність її окремих елементів і системи в цілому.

Проте слід зазначити, що в Україні накопичений великий масив науково-технічних розробок і винаходів, створено мінімально достатні умови для потужного поштовху до розгортання інноваційних процесів.

Таким чином, модернізація української економіки на засадах інноваційного розвитку має бути забезпеченою комплексним застосуванням усіх можливих засобів економічної політики на запобігання конфлікту між їхніми впливами та вирішенням стратегічних і поточних завдань.

За цих умов інноваційна стратегія сприятиме консолідації зусиль наукових, урядових і бізнесових кіл суспільства на оптимальному комплексному вирішенні методологічних, стратегічних і тактичних проблем формування національної інноваційної системи, що в свою чергу має призвести до підвищення рівня прибутковості національних підприємств і забезпечити підвищення темпів економічного розвитку в цілому.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення