Курсова робота «Аналіз наслідків введення євро в Словенії», 2008 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 06.05.2009 13:03 · від Jenny · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Передумови створення та функціонування євро як валюти. 4 1.1. Історія розвитку Європейського валютного союзу 4 1.1.1. Передумови валютної інтеграції у світі 4 1.1.2. Створення Європейського валютного союзу 5 1.2. Переваги та недоліки впровадження єдиної європейської валюти – євро 14 Розділ 2. Дослідження результатів введення євро в словенії 21 2.1. Аналіз функціонування євро у ХХІ сторіччі 21 2.2. Загальний огляд економічного стану країни до та після впровадження нової валюти – євро 26 2.2.1. Економічний розвиток Словенії на рубежі ХХ – ХХІ століть 26 2.2.2. Огляд фінансового сектору Словенії у 2004 – 2007 роках 31 2.3. Аналіз результатів введення євро у Словенії 47 Розділ 3. Перспективи розвитку євро як єдиної європейської валюти 50 3.1. Прогнози щодо подальшого розширення Єврозони та функціонування єдиної європейської валюти – євро 50 Висновки 54 Список використаних джерел 55

Висновок

Отже, провевши аналіз та дослідивши розвиток як Європейського валютного союзу, так і єдиної європейської валюти – євро, можна зробити висновок, що валюта сама по собі закріплює свої позиції на європейському валютному ринку і не тільки.

Якщо до введення євро валютна структура міжнародних економічних і валютних відносин характеризувалась монопольним домінуванням долару США, то сьогодні спостерігається процес диверсифікації світового валютного портфелю. Показники попиту на євро як засіб інвестування та фінансування на світових фінансових ринках дозволяють припустити, що по мірі досягнення необхідного ступеню ліквідності на ринку даної валюти, буде неодмінно спостерігатися подальший ріст її використання у світовій економіці.

Саме тому можна говорити про те, що після приєднання до Єврозони таких країн, як Словенія, її економічні показники будуть мати змогу ставати вищими за ці ж показники у інших державах, що не входять до зони євро.

Але на ряду із позитивним ефектом від введення євро в Словенії, існує також багато негативних моментів. Ці негативні наслідки, насамперед можна спостерігати через те, що для підтримання стабільності такої сильної валюти, як євро, у такій країні як Словенія, цій країні необхідно спершу врегулювати проблеми економічного сектору для того, щоб у майбутньому вийти на рівень розвинених країн ЄС.

Отже, країни, що планують вступити до зони євро, спершу мають подумати та проаналізувати економічне, соціальне і політичне своє становище, і визначити для себе, чи зможуть вони створити сприятливі умови для впровадження євро і чи не вплине це впровадження більш негативно ніж позитивно на економіку та соціальний сектор країни – кандидатки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали