Курсова робота «Трансформація виборчої системи в Україні», 2007 рік

З предмету Політика, політологія · додано 06.05.2009 01:39 · від сергей · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичний аналіз проблеми трансформації виборчої системи 5 1.1. Поняття та види виборів та виборча система в Україні 5 1.2. Інститути громадянського суспільства як чинник трансформації виборчої системи 8 Розділ 2. Переваги і недоліки української пропорційної виборчої системи 15 2.1. Виборча система України: суспільно-політичний аспект 15 2.2. Оцінка переваг і проблем пропорційної виборчої системи на прикладі країн західної Європи та у світлі парламентських виборів в Україні у 2006 році 17 Розділ 3. Наслідки трансформації виборчої системи в Україні 26 3.1. Оцінка застосування пропорційної виборчої системи з голосуванням по закритим виборчим спискам у єдиному виборчому окрузі 26 3.2. Політичні наслідки застосування пропорційної виборчої системи в Україні під час виборів до парламенту у березні 2006р 30 Висновки 38 Список використаних джерел та літератури

Висновок

За результатами виборчої кампанії 2006 року сформовано новий склад українського парламенту, а також депутатський корпус місцевих рад, визначено міських, сільських і селищних голів майже у всіх населених пунктах держави. Йдеться про масштабну ротацію всього політичного класу країни, яка, до того ж, збіглася у часі з кардинальними інституційними змінами виборчої та політичної системи.

Ключовим актором політичного життя в цій трансформованій політичній системі виступає Верховна Рада України, наділена значними повноваженнями і важелями впливу на виконавчу владу.

Парламент, на який покладено такі значні завдання і для якого передбачено безпрецедентні в історії незалежної України повноваження, був сформований в умовах гострої політичної боротьби, його склад відбиває непросту динаміку суспільних настроїв, політичних союзів, стрімкий перерозподіл електоральних ніш, суперечливі колізії становлення політичної еліти і громадянського суспільства в Україні.

Виборча кампанія-2006 була завершальним етапом великого політичного циклу трансформаційних процесів. Це були перші вибори, проведені за пропорційним виборчим законодавством. Ця обставина спонукала і суб’єктів виборчого процесу, і виборців, і групи впливу робити свій вибір і приймати необхідні рішення (зокрема щодо формування виборчого списку, ідеології, тактики і стратегії виборчої боротьби), виходячи переважно з брендових і корпоративних технологій.

Вибори-2006 мали би конструктивно завершити кризову ситуацію попередніх років і водночас, відповідно до нових норм Конституції «породити» нового суб’єкта політичної відповідальності в особі парламентської коаліції та сформованого нею Кабінету Міністрів. Значення цього вибору посилювалося тією обставиною, що наступний період до президентських виборів-2009 – мав усі підстави розглядатися як період стабільності й соціально-економічного розвитку що, нажаль, не виправдалось на практиці.

І якщо робити висновки щодо практичної оцінки трансформованої виборчої системи по аргументах «За» і «Проти» застосування пропорційної виборчої системи, позитивний ефект цього варіанту пропорційної виборчої системи виявився обмеженим, а ось її недоліки (особливо на місцевих виборах) проявились достатньо очевидно. Але попри негативні наслідки нової виборчої системи, політики не поспішають ставити питання про її корекцію. Можливо, це пояснюється тим, що сьогодні ця проблема не є для них актуальною, є багато інших, більш нагальних питань (бюджет, соціально-економічна політика, законодавче врегулювання нових відносин між вищими інститутами державної влади внаслідок конституційної реформи тощо). Врешті решт, про врегулювання проблемних питань виборчого законодавства народні депутати згадують лише з наближенням нових виборів.

Але остаточний вирок виносити ще зарано, позитивні наслідки нової виборчої системи можуть проявитись пізніше, зокрема на наступних виборах. Проте уже сьогодні очевидно, що питання корекції, оптимізації виборчої системи є актуальними, і з ними не можна зволікати, чекаючи наближення чергових виборів. Ці вибори можуть стати і позачерговими. Процес оптимізації виборчого законодавства в Україні треба довести до логічного і системного завершення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали