Курсова робота «Вплив світової економічної кризи на окремі галузі економіки України та шляхи її подолання», 2008 рік

З предмету Економіка · додано 05.05.2009 19:03 · від Sh-kent · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ i. Аналіз впливу економічної кризи на галузі економіки україни 1.1. Банківська сфера 1.2. Будівельна галузь і нерухомість 1.3. Страховий ринок 1.4. Цукрова промисловість Розділ іі. Шляхи подолання економічної кризи в україні 2.1. Шляхи подолання кризи у банківській сфері 2.2. Пропозиції Уряду України щодо подолання економічної кризи 2.3. Указ Президента України «Про додаткові заходи щодо подолання фінансової кризи в Україні» від 17 листопада 2008 року № 1046/2008 Висновки Список використаної літератури

Висновок

Отже, підсумовуючи все вищесказане можна зробити такі висновки:

1) світова економічна криза всупереч усім іноземним прогнозам охопила нашу державу і завдала великої шкоди окремим її галузям;

2) світова фінансова криза призвела до кризи ліквідності у банківському секторі;

3) щодо ринку страхових послуг, то сучасні тенденції ринків страхування та перестрахування в умовах світової і національної фінансової кризи відображають інституціональну парадигму сучасної економіки. Це означає, що поряд з економічними факторами впливу на страховий ринок діє низка не економічних, зокрема політичні, етичні, етнічні, соціальні чинники, які визначають поведінку та мотивацію основних суб’єктів страхового ринку – страхувальників, страховиків, перестраховиків, їх засновників та державний уповноважений орган з регулювання страхової діяльності.

4) криза зачепила і одну із найрозвиненіших та найприбутковіших галузей : будівельну. Більше всього постраждали компанії по нерухомості, які свого часу успішно вийшли на IPO або привернули в свої проекти іноземні інвестиції.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення