Курсова робота «Доходи і видатки держбюджету», 2009 рік

З предмету Фінанси · додано 05.05.2009 13:14 · від kelian · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1.Державний бюджет як інструмент фінансового регулювання економіки. 7 1.1. Суть бюджетної системи. 7 1.2. Класифікація доходів і видатків державного бюджету. 12 1.3. Порядок складання проекту бюджету, його розгляду і прийняття. 15 Розділ 2.Аналіз державного бюджету в Україні. 23 2.1. Динаміка податкових надходжень та видатків до державного бюджету України за 2007-2008 роки. 23 2.2. Прогноз держбюджету – 2009. 34 2.2.1. Аналіз Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік". 34 2.3.2. Виконання показників державного бюджету за січень 2009 р. 38 Висновок. 42 Список використаної літератури. 45

Висновок

Україна вступила в 2009 рік разом з світовою економічною кризою та з своїми власними проблемами, які вже закладені в новий бюджет 2009 року. Хочеться відмітити, що прийняття бюджету перетворилося з суто економічної площини в політичну. Тому, звичайно, при прийнятті нового бюджету наші обранці користувалися не тільки економічними розрахунками. Великий вплив на новий бюджет мали і зовнішні чинники, як от вимоги МВФ до головного фінансового документу держави (без якого малоймовірним виглядає наступний транш кредитування цього поважного органу), постійні проблеми з валютними курсами. Проте, все ж таки, політика при прийнятті саме цього бюджету має найбільший вплив.

Одна з особливостей бюджету - це будівництво боргової ями, причому само будівництво теж здійснюється за позикові засоби. Забавно і гірко було спостерігати, як торгувалися в сесійному залі за бюджет: правим партіям - пара сотень мільйонів на музейну справу; аграріям - пара мільярдів директорам сільгосппідприємств, які не платять селянам зарплату; армії - нову техніку, хоча офіцерам складно виплачуватиме навіть грошове постачання. Ось тільки ділили при цьому не реальні гроші, а майбутні борги.

Головна проблема бюджету, на думку його критиків, нереальність. Уряд прогнозує зростання ВВП на 0,4% і інфляцію 9,5%. За словами "регіоналів", реально ми матимемо 5% падінь ВВП і інфляцію 15%. В кращому разі.

Покривати дефіцит Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко планує за рахунок 3-х джерел: випуск облігацій внутрішньої позики, зарубіжні кредити і приватизація. Проте А.Кінах вважає, що 2 останніх джерела нереальні - в умовах кризи ні узяти в борг, ні продати щось буде неможливо. Залишаються облігації. Але, за словами Миколи Азарова до бюджету закладена схема: Кабмін друкує облігації, а Нацбанк зобов'язаний їх викупити. Зробити це він може лише одним дорогою - надрукувавши гроші. Тобто розкрутивши маховик інфляції.

Ухвалений депутатами Закон про бюджет по праву може вважатися кризисним дітищем. Наступного року країну не чекає остаточне зцілення від економічних проблем, а рядовим українцям не світять великі соціальні виплати, принаймні до початку травня 2009 р. Саме до цього терміну депутати веліли уряду зробити роботу над помилками у фінансовому плані держави.

Так, з 1 січня 2009 р. прожитковий мінімум залишається на тому ж рівні, що і в грудні цього - 669 грн. До речі, в першому проекті бюджету, плани по соціальних виплатах були оптимістичнішими. Тоді Кабмін планував встановити прожитковий мінімум на відмітці в 723 грн., а до середини наступної осені підняти його до 758 грн. Проте криза внесла свої корективи, тому жодних планів по збільшенню цього показника немає.

Варто також сказати, що раніше Кабмін пропонував встановити розмір мінімальної заробітної плати (МЗП) на рівні мінімального прожиткового мінімуму, проте наступного року порівняти ці показники не вийде. Так, з 1 січня встановлюється МЗП у розмірі 605 грн. А це на 11 грн. менше, ніж прожитковий мінімум. І Кабмін пропонує протягом наступного року підвищувати МЗП ще 4 рази, тобто до кінця року найменша зарплата буде на 43 грн. більше прожиткового мінімуму.

Що ж до пенсій, то вони як і раніше не встигають за мінімальним прожитковим рівнем. І хоча раніше Кабмін збирався підвищити розмір мінімальної пенсії до 596 грн., поки депутати вирішили залишити її на колишньому рівні - 498 грн.

Відзначимо, що студентам також не світить навіть мінімальне збільшення щомісячних виплат. Уряд прикинув, що підвищення в 2008 р. стипендій учням ПТУ до 200 грн. і студентам вузів до 400 і 530 грн. цілком достатньо. Наступного року стипендії збільшать лише пільговикам.

Що ж до грошової допомоги по народженню і пологам, то виплати знижувати не будуть, принаймні доки.

За словами Анатолія Кінаха, до бюджету не закладені антикризові заходи, які використовує весь світ - зниження податків і облікової ставки Нацбанку. "По суті, не зроблено нічого для підтримки економіки, і це все відчують вже найближчим часом - новою хвилею безробіття і зростанням цін, - сказав він. - Бюджет потрібно переглянути, аби надруковані 85 млрд. пішли в розвиток виробництва, тоді ми матимемо інфляцію 15%".

Депутати БЮТ вважають інакше. "Коли регіонали пропонували додати у витратну частину бюджету 100 млрд., вони говорили, що в бюджеті повно прихованих статей доходу. Отже заяви об 85 млрд. дефіциту просто непрофесійні, - вважає Ольга Боднар. - Бюджет-2009 реальний, і Кабмін зробить все, аби його виконати". [4]

Не краща справа і з можливістю справитися з валютними коливаннями, які вже зробили наваго біднішими більшість українців. Бюджет-2009 не стимулюватиме зміцнення гривні - вважають аналітики. Навпаки, за їх словами, якщо не зменшити соціальні видатки, національна валюта девальвуватиме і надалі.

За умови присутності регулятора на міжбанку експерти прогнозують протягом першого півріччя коливання долара на готівковому ринку в межах 8-ми - 9-ти гривень 70-ти копійок. Утім у третьому кварталі національна валюта таки ревальвує. І це буде пов'язано прогнозованим збільшенням надходжень від експорту, зокрема металургійного.

Микола Івченко, фінансовий аналітик: "Зараз передумов для зміцнення гривни немає. Ми прогнозуємо на півроку 8,5-9,5 на міжбанку. А восени - 8,5-8 тому що буде відновлюватися надходження за рахунок експорту, інвестицій" [5].

Отже, мусимо визнати, на Україну цього року ждуть великі випробування (що вже видно з нового бюджету на цей рік) і можливість вийти з кризи залежить, в більшій мірі, від політичної волі наших політиків, їх здатність в кризовий час об’єднатися задля майбутнього України, а не для утвердження власних амбіцій.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення