Дипломна робота «Фундаментальний та технічний аналіз кредитного ринку України», 2008 рік

З предмету Банківська справа · додано 05.05.2009 08:48 · від sswolf · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. Теоретико – методичні засади фундаментального та технічного аналізу кредитного ринку в Україні 5 1.1. Сутність поняття кредитного ринку 5 1.2. Фундаментальний аналіз та його застосування 12 1.3. Технічний аналіз та напрями його використання 21 Розділ ІІ. Методи використання технічного та фундаментального аналізу кредитного ринку 37 2.1. Аналіз кредитного ринку за допомогою фундаментального аналізу 37 2.2. Аналіз кредитного ринку за допомогою технічного аналізу 47 Розділ ІІІ. Прийняття рішень з допомогою технічного та фундаментального аналізу кредитного ринку 60 3.1. Основні проблеми кредитного ринку та проведення фундаментального та технічного аналізу 60 3.2. Шляхи вдосконалення кредитного ринку України 69 Висновок 72 Список використаної літератури 75

Висновок

Отже можна зробити висновок що:

1.Ефективне функціонування грошово-кредитного ринку значною мірою залежить від грошово-кредитної політики, яку проводить Національний банк країни. Головною метою цієї політики є вплив на найважливіші макроекономічні параметри через зміну пропозиції грошей.

Кредитний ринок є складовою ринку інструментів позики.

2.Необхідними умовами функціонування кредитного ринку є наявність кредиторів, що мають тимчасово вільні кошти, позичальників, які можуть вчасно і в повному обсязі виконати зобов'язання за кредитами, системи державного регулювання кредитного ринку, законодавчого і нормативного забезпечення. Надання вільних грошових коштів у позику має забезпечити кредитору відповідний рівень доходу при задовільному ступені ризику неповернення і компенсувати втрачені можливості від інвестування коштів в інші активи.

3.Для ефективного функціонування кредитного ринку необхідна стабільна економічна ситуація в країні, наявність розвиненої інфраструктури та ефективне державне регулювання, яке б забезпечило стабільність банківської системи і захист інвесторів. Розвинений кредитний ринок, який ефективно управляється з боку держави, забезпечує оптиРисьний розподіл обмежених фінансових ресурсів серед галузей економіки та сприяє економічному зростанню країни.

4.Суть управління кредитною діяльністю полягає в урахуванні ресурсів банками і прибутковості кредитних операцій, вкладання цих ресурсів у кредитні операції відповідно до потреб позичальників, їхньої кредитоспроможності.

5.Мета управління — забезпечити виконання термінів повернення позик, сплати відсотків, передбачених угодою, мінімізувати ризик неповернення позик, а отже — забезпечити прибуткову кредитну і банківську діяльність загалом, виконання планових і нормативних показників (зокрема, нормативів НБУ). Остаточна мета управління — забезпечити внутрішньобанківську та на рівні держави економічну й соціальну ефективність банківської кредитної діяльності.

6.Для виконання цих вимог банки мають розробити та реалізувати коротко- і довгострокові програми перемоги в конкурентному середовищі на ринку банківських послуг за допомогою стратегічного планування, структурної політики взаємодії окремих елементів управління.

7.Способи досягнення мети:

- формування необхідного обсягу кредитних ресурсів відповідно до потреб позичальників;

- забезпечення потреб кредитування національної економіки України;

- забезпечення складу фінансово стабільних позичальників;

- формування процентних кредитних ставок відповідно до вартості позичкових коштів, майбутньої інфляції та ризику неплатежів за кредитним портфелем;

- підвищення ролі на ринку банківських кредитних послуг;

- послідовне зростання прибутковості кредитних операцій;

- виконання нормативів НБУ;

- підвищення іміджу банку в банківському і позабанківському середовищі: рейтингу банку за прибутковістю, ліквідністю, платоспроможністю;

- підвищення ролі банківської системи в реалізації соціально-економічних програм.

8.Для того, щоб діяльність банків з ведення кредитної політики була результативною та успішної аналітики повинні постійно проводити фундаментальний та технічний аналіз кредитного ринку.

9.Причому фундаментальний аналіз у застосуванні до кредитного ринку вивчає міжнародні економічні, фінансові і політичні фактори, їхній взаємозв'язок і вплив на поведінку кредитів. Таким чином, він бачить те, чого немає на графіках. Сьогодні ще не має, але завтра вже з'явиться і стане предметом технічного аналізу; будь-який рух ціни одержить тоді своє графічне тлумачення, яке можна буде використовувати в прогнозах і для відкриття позицій. Але вже післязавтра. А якщо правильно і вчасно витлумачити події, що відбуваються за графіком сьогодні, то завтра вже можна дістати прибуток.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення