Дипломна робота «Оцінка вартості нерухомості та аналіз ціни в Україні», 2008 рік

З предмету Фінанси · додано 04.05.2009 21:13 · від akrill · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи оцінювання 5 1.1. Базові поняття оцінювання 5 1.2. Принципи оцінювання 7 1.3. Методичні підходи до оцінки вартості майна 9 1.3.1. Дохідний підхід в оцінці вартості майн 10 1.3.1. 1 Метод дисконтування грошових потоків (DСР) 11 1.3.1. 2 Метод капіталізації доходів 15 1.3.2. Майновий (витратний) підхід 18 1.3.2. 1 Метод оцінки за відновною вартістю активів 19 1.3.3. Оцінка вартості підприємства на основі ринкового підходу 20 1.3.4. Узгодження результатів, отриманих різними методами 23 1.3.5. Аналіз методів оцінки результатів, отриманих різними методами 23 Розділ 2. Нормативна база оцінювання та відповідність стандартам 25 2.1. Нормативна база, та національні стандарти оцінювання 25 2.2. Міжнародні стандарти оцінювання 25 2.3. Вимоги до звіту про оцінку 26 Висновки 27 Розділ 3. Практика застосування методів оцінки при визначенні вартості нерухомості 28 3.1. Описання об’єкта оцінки 28 3.2. Оцінка зносу об’єкта 30 3.2.1. Оцінка фізичного зносу об'єкта 32 3.3. Визначення ринкової вартості об’єкта витратним підходом. 37 3.4. Експертне визначення вартості будинку підходом 40 аналогових продажів. 40 3.5. Погодження результатів. 42 Висновок. 43 Розділ 4. Аналіз динаміки цін на нерухомість міста києва 45 Висновок 54 Висновок 55 Список джерел 57

Висновок

Існування товарно-грошових відносин у будь-яких формах суспільного устрою, визначає актуальність проблеми оцінки майна, методів її визначення, а також інфраструктури забезпечення оцінки майна. В недалекому минулому в Україні при фактичній відсутності купівлі-продажу нерухомості, необхідності в визначенні її ринкової вартості фактично не існувало: достатнім було визначення так званої “балансової вартості”, що віддзеркалювала обсяг затрат на будівництво, монтаж і введення в експлуатацію будівель, споруд, причому в умовах цін, що регулюються нормативами.

В даний момент, в силу багатьох обставин оцінювання стало актуальним питанням.

Саме для того, щоб розібратися у питаннях оцінювання, автором була написана дана робота.

Завдання даної роботи виконано. Автором проаналізовані основні підходи і методи оцінки майна, їх характеристики. Набуті знання були застосовані практично.

В роботі були наведені загальні методи оцінювання. Практичне їх застосування було наведено на прикладі об’єкту нерухомості. Для оцінювання інших видів активів методи оцінювання можуть набирати деяких специфічних рис.

Загальна мета роботи досягнута, автором засвоєні принципи і методи оцінювання активів.

Але в ході написання роботи автором були виявлені можливості для оптимізації процесу оцінки.

Зокрема через несистемний підхід до оцінювання, інформація збирається в малих кількостях.

Враховуючи високий рівень комп’ютеризації, сьогодні є можливість створення глобальної бази даних, куди вносилися б дані не тільки про купівлі продажі об’єктів, їх характеристик і цін, а також інформація про ціни виробників будівельних матеріалів. При чому, інформація повинна накопичуватись і зберігатись. Всі створені об’єкти повинні вноситись у базу даних, з фіксацією дати створення, і, відповідно цін на даний період. До бази повинні вноситись дані про інфляцію.

Така база даних дасть можливість дуже швидко проводити оцінку майна витратним підходом, та методом порівняння продаж.

Також у роботі було проаналізовано динаміку цін на ринку Києва, як на найбільш розвиненому ринку нерухомості в Україні.

Були проаналізовані всі цикли ринку нерухомості, починаючи з його створення до теперішнього часу. Аналіз показників циклічності показав, що цикли в на ринку нерухомості міста Києва є коротшими і менш стабільними ніж у розвинених країнах. Такі показники є характерними для ринків країн з перехідною економікою.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення