Курсова робота «Розробка стратегії просування марки Swatch на ринку України», 2006 рік

З предмету Маркетинг · додано 04.05.2009 17:54 · від nata · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні методологічні основи маркетингової стратегії просування товару на підприємстві торгівлі 5 1.1. Цілі та задачі стратегічного маркетингу для просування товару 5 1.2. Методологія стратегічного маркетингу просування товару для розширення об’єму продаж 10 1.3. Система показників, які використовуються у стратегії розвитку компанії 22 Розділ 2. Аналіз впливу маркетингових стратегій на діяльність ТОВ Новое время 36 2.1. Аналіз показників підприємств на ринку наручних годинників 36 2.2. Аналіз збуту на основі просування товару на прикладі ТОВ Новое время 46 2.3. Як стратегія просування впливає на діяльність підприємства 55 Розділ 3. Основні напрямки удосконалення маркетингової стратегії просування товару 69 3.1. Удосконалення інструменту маркетингових стратегій та реалізація результатів у практичній діяльності просування товарів 69 3.2. Визначення оптимальних методів удосконалення маркетингової стратегії просування товару на прикладі ТОВ Новое время 83 3.3. Оцінка ризиків у діяльності компанії 90 Висновки 93 Список літератури 95 Додатки 97

Висновок

Посилення конкурентної боротьби за споживача, підвищення ризиків, пов'язаних зі створенням нових товарів, зростання вимог до стандартів якості, що робить диференціацію товару більш складною, залишаючи на сьогоднішній день питання розробки стратегії просування дуже актуальним. Багато авторів розглядає та розроблює питання, що стосується стратегії просування. Найкращим чином дана проблема розкрита у авторів зарубіжної школи. Це обумовлено давниною виявлення актуальності проблеми та розвитком ринкової економіки в різних країнах.

Формування ринкових економічних відносин в Україні зумовило посилення стратегічного напряму в практичній діяльності фірм. Ринкові ж умови господарювання передбачають самостійне розроблення фірмою стратегічних напрямків своєї діяльності. Нині в Україні триває активний пошук механізмів і методологій, які б забезпечили ефективне стратегічне управління фірмою в ринкових умовах.

Розробка та формування стратегії є центральним етапом у процесі стратегічного управління фірмою. Серед існуючих різновидів функціональних стратегій фірми маркетингова стратегія відіграє особливу роль. Пояснюється це тим, що саме маркетингова стратегія формує перспективні орієнтири ринкової діяльності фірми. Тому ефективна маркетингова стратегія забезпечує фірмі успішне ринкове функціонування і, в результаті, - прибутковий, стабільний розвиток.

Щодо практичного аспекту маркетингових стратегій на ринку України, нині відбувається активне застосування фірмами тих чи інших різновидів маркетингових стратегій. Наприклад, українським підприємствам активно застосовуються такі різновиди маркетингових стратегій, як стратегія поглиблення на ринок, стратегія розвитку ринку, стратегія розвитку товару, стратегія диверсифікації, стратегії сегментації та вибору цільових сегментів, стратегії позиціювання, конкурентні стратегії. Але маркетинг бере активну участь у розробці всіх різновидів стратегій фірми, які пов’язані з ринковими орієнтирами її діяльності. Тому, до різновидів маркетингових стратегій фірми необхідно віднести і корпоративні стратегії фірми, і бізнес-стратегії в аспектах, пов’язаних із споживачами та ринками збуту фірми.

У другому розділі були розглянуті такі питання, як аналіз показників підприємств на ринку наручних годинників, аналіз збуту на основі просування товару на прикладі ТОВ «Новое время», як стратегія просування впливає на діяльність підприємства.

Я проаналізувала загальний ринок наручних годинників в Україні, а також скільки фірм працює на ринку. Визначила основних конкурентів годинників Swatch, а також моніторинг цін. Годинники Swatch знаходяться у ціновій категорії від 299 до 1000 грн. Постійний розвиток продуктового ряду та зміна дизайну годинників дозволяє фірмі Swatch бути законотворцем у всесвітній годинниковій моді.

Також було проаналізовано, як споживачі відносяться до вибору продукції, як часто купують годинники. Також було визначено долю ринку, а також імпорт-експорт годинників. Потім було проаналізовано, шо відбувається з торговою маркою, як вона працює на ринку, асортиментний ряд, SNV – аналіз, методика продаж кінцевому споживачу. Також було розглянуто, як стратегія просування впливає на діяльність підприємства, а також модель стратегічного планування G. Kinsey. Також було розглянуто планування стратегії просування.

У третьому розділі було розглянуто портфель конкурентних стратегій підприємства, а також коротко охарактеризовано кожну з цих стратегій і як вони працюють у фірмі. На основі всіх перерахованих вище факторів була розроблена стратегія просування, що сприятиме збільшенню поінформованості про торгову марку, збільшити кількість прихильників Swatch, формуванню лояльності споживачів; формуванню потреби споживати модні годинники до окремого гардеробу, створенню кола постійних споживачів за рахунок створення Swatch-клубу. Запропоноване використання наступних елементів КМК: стимулювання збуту; PR та реклама.

Загалом витрати на маркетингові дослідження та комплекс просування повністю покриваються через 11 місяців від початку проекту.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?