Курсова робота «Зовнішньоекономічний контракт на експорт пшениці», 2008 рік

З предмету ЗЕД · додано 04.05.2009 17:13 · від Taty · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Аналітична маркетингова оцінка ринку пшениці 4 1.1. Аналіз світового ринку пшениці 4 1.2. Аналіз українського ринку пшениці 9 2. Правове обґрунтування можливості здійснення даної зовнішньоекономічної угоди 15 3. Зовнішньоекономічний контракт 28 4. Оцінка ефективності запропонованого проекту 35 Висновки 36 Список використаних джерел 37 Додатки 38

Висновок

Глибокі зміни, що відбулися останнім часом на світових ринках пшениці, змушують імпортерів і переробників зерна по-новому планувати свою діяльність в новій ситуації на найближчі роки. Ця ситуація характеризується попитом, що росте, на продукти харчування з боку споживачів, високим ступенем конкуренції сільськогосподарських культур за посівні площі, розповсюдженням спекулятивних операцій на товарних ринках, а також ліквідацією торгових бар'єрів.

Зростання світового попиту, що продовжується, на пшеницю багато в чому пояснюється зростанням чисельності населення і доходів жителів країн, що розвиваються. В той же час намітилося явне збільшення розриву між виробництвом і споживанням зерна: за останні дев'ять років світове виробництво пшениці лише двічі перевищило об'єм світового споживання.

В найближчому майбутньому навряд чи вдасться серйозно ослабити тиск на світові запаси пшениці. В порівнянні з продуктовим зерном попит на рослинне масло, кормові злаки і м'ясо росте випереджаючими темпами. Активне впровадження біопалива, а також трансгенних сортів сільськогосподарських рослин, стимулюють зростання виробництва кукурудзи, сої і рапсу. У такій ситуації виробникам пшениці все важче стає конкурувати за нові посівні площі, не вдаючись до допомоги інструментів цінової політики.

З іншого боку зростання цін на сільськогосподарську товарну продукцію, а також широке застосування системи електронних торгів привертають нових інвесторів. Зараз в утворенні цін на зерно беруть участь не тільки виробники і споживачі пшениці, але також і біржові спекулянти. Таким чином, в найближчій перспективі ціни на пшеницю залишатимуться украй нестійкими.

У всьому світі росте розуміння того, що торгівля – це двигун економічного розвитку. Свідоцтвом тому є двосторонні і багатобічні торгові угоди, які сприяють ліквідації існуючих торгових бар'єрів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?