Курсова робота «Система міжбюджетних трансфертів та їх правове регулювання», 2009 рік

З предмету Фінанси · додано 04.05.2009 10:52 · від Юра · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1.Правове регулювання міжбюджетних відносин 5 2.Проблематика та шляхи реформування системи міжбюджетних відносин в Україні 9 Висновок 24 Список використаної літератури 25

Висновок

Об’єктивною умовою подолання нестабільності національної економіки та складнощів у бюджетній сфері є подальше удосконалення механізму правового регулювання бюджетних відносин. Вирішення цього завдання знаходиться в прямій залежності від правильного розуміння правової природи і особливостей цих суспільних відносин. На жаль, у вітчизняній науковій юридичній літературі ці питання розроблялися небагатьма авторами і лише окремі аспекти проблематики знайшли своє висвітлення. Саме тому досить актуальною стала проблема визначення змісту та поняття відносин, що виникають у сфері бюджетної діяльності української держави та її самоврядних утворень на сучасному етапі розвитку національної економіки.

Головна проблема подальшого розвитку міжбюджетних відносин в Україні полягає в невідповідності до швидких змін, які спостерігаються в системі перетворення функцій управління і їх слабкій збалансованості з економічним становищем країни.

Основні цілі реформування системи міжбюджетних відносин:

1. Встановити відповідності між видатками та доходами місцевих бюджетів;

2. Вдосконалення Формули розподілу обсягів міжбюджетних трансфертів;

3. Раціоналізація структури міжбюджетних трансфертів;

4. Впорядкування механізму забезпечення соціальних видатків;

5. Заохочення територіальних громад до наповнення бюджетів;

6. Подальша децентралізація бюджетної системи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?