Курсова робота «Аналіз ринкових можливостей конкретної групи товарів (на прикладі виробництва меблевих товарів підприємства «ЕНО Меблі Лтд»)», 2008 рік

З предмету Товарознавство · додано 02.05.2009 00:11 · від Лєна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Ринкові характеристики та можливості товарів 5 Розділ 2. Товарознавча характеристика меблевих товарів 16 Розділ 3. Аналіз ринкових можливостей продукції підприємства «ЕНО Меблі Лтд»: 3.1. Загальна характеристика даного підприємства 25 3.2. Дослідження ринкових можливостей меблів на ТОВ «ЕНО Меблі Лтд 28 Розділ 4. Шляхи вдосконалення виробничої програми на даному підприємстві 32 Висновки 35 Список використаної літератури 37 Додатки

Висновок

Дана курсова робота базується на матеріалах, що були отримані за допомогою опрацювання багатьох літературних джерел та проведення власних досліджень. В роботі була поставлена мета – дослідити та проаналізувати ринкові можливості меблів, що виготовляються ТОВ «ЕНО Меблі Лтд».

Можна зробити такі заключення по розділам :

1. Для всіх товарів є важливими такі поняття, як асортимент, якість, ціна, конкурентноздатність.

Асортимент товарів – це сукупність їх видів, різновидів і ґатунків, поєднаних за певною ознакою.

У товарознавстві під визначенням «ціна» найчастіше розуміють ту суму грошей, яку споживачі готові сплатити для придбання товару

Якість – це сукупність властивостей товару і характеристик, які додають йому здатність задовольняти обумовлені або передбачувані потреби покупця.

Конкурентоспроможність товару – це сукупність характеристик, що відрізня-ють його від товарів-аналогів за ступенем задоволення конкретних потреб індивідуального споживача, а також за рівнем витрат на його купівлю та подальше використання.

Образ (імідж) товару – це та ідея або асоціація, котра виникає в покупця у зв’язку з певними назвами товарів. З цим поняттям тісно пов’язане розуміння популярності.

2. Меблі відіграють велику роль у задоволенні духовних потреб людини, це суттєвий елемент житлового інтер'єру, а на споживні властивості та ціну впливає низка чинників, насамперед матеріали і виготовлення.

Їх асортимент є різноманітний за призначенням, конструкцією, функціональним використанням, матеріалом, формою, оздобленням.

3. ТОВ «ЕНО Меблі Лтд», що являє собою велике меблеве виробництво із замкнутим циклом глибокої переробки деревини – від її безпосередньої заготівлі до відвантаження готових меблів споживачам. На даний момент воно експортує свою продукцію у більше ніж 20 країн світу.

Завдяки чітко відпрацьованій схемі виробництва продукція відповідає всім стандартам якості. У 2004 році «ЕНО» отримало (а у 2005 році підтвердило) сертифікат якості ІSO 9001.

На даний час на підприємстві проходить процес вдосконалення сучасної технології виробництва гнуто-клеєних меблевих виробів, які користуються великим попитом на ринку меблевої продукції.

4. Стратегія розвитку Підприємства передбачає вдосконалення технологій глибокої переробки деревини, в результаті чого планується досягти головної мети – задовольнити потреби споживача при мінімальних втратах під час виробничого процесу.

В основі стратегії розвитку ТОВ “ЕНО Меблі Лтд” на найближчі п’ять років лежить принцип зростання продуктивності праці та розширення асортименту.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали