Курсова робота «Організація збутової стратегії підприємства (ТОВ „Автодім Полтава”)», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 30.04.2009 19:18 · від tanuha · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ І. Теоретичні основи збутової стратегії 1.1. Сутність і поняття збутової стратегії маркетингу торгівельного підприємства 1.2. Класифікація збутових стратегій 1.3. Проблеми формування стратегій збуту підприємства Розділ ІІ. Загальна організаційна характеристика ТОВ „Автодім Полтава” 2.1. Характеристика технічних та економічних показників ТОВ „Автодім Полтава” 2.2. Аналіз фінансово-господарської діяльності ТОВ „Автодім Полтава” 2.3. Аналіз ТОВ „Автодім Полтава”, як система маркетингу Розділ ІІІ. Формування збутової стратегії ТОВ „Автодім Полтава” 3.1. Оцінка ринків збуту та перспектива розвитку основної продукції 3.2. Комплексна інтеграційна оцінка конкурентоспроможності продукції ТОВ „Автодім Полтава” 3.3. Формування збутової концепції маркетингової стратегії ТОВ „Автодім Полтава” Розділ IV. Розробка елементів комунікаційної політики ТОВ „Автодім Полтава” Висновки Список використаної літератури

Висновок

При розробці збутової стратегії слід виходити з цілей, яких підприємство бажає досягти, політики підприємства в цілому, маркетингової стратегії, а також узгодження рішень по збуту з іншими елементами маркетінга-мікс. Процес характеризується циклічністю — з вибором каналу збуту і ухваленням рішень по фізичному розподілу товару слід відповідно до постійної динамічності середовища переглядати ці рішення. Інструментарієм цінової політики фірми є збутовій механізм. Цей механізм включає, з одного боку, місце надання товару — канали збуту (їх протяжність, широта, тип посередника, кількість посередників на одному рівні), з іншого боку, час надання товару покупцеві — ухвалені рішення по фізичному розподілу товару (рішення щодо процесів обробки замовлення, обсягу запасу товару, вибору варіанту складування і транспортування).

Підприємство може впливати на споживача за допомогою збутової стратегії шляхом пропозиції споживачеві товару в потрібному йому місці, в слушний для нього час, в необхідному для нього об'ємі і з бажаним ним комплексом обслуговування. Критерії вибору збутового каналу розробляються кожним підприємством самостійно залежно від стану кон'юнктури ринку. Проте всі критерії можна згрупувати в три блоки, що характеризують: покупців; сам товар; само підприємство. В рамках збутової стратегії вирішується головне завдання — пропозиція покупцеві конкурентоздатного товару, що є результатом процесів управління з боку підприємства збутовими каналами і власне рухом товару.

Сучасний маркетинг вимагає від підприємства не тільки створення хорошого товару, встановлення на нього прийнятної для споживачів ціни, забезпечення його доступності для цільових споживачів, але здійснення регулярні комунікацій з своїми постійними і потенційними клієнтами. Для забезпечення дієвої комунікації, багато підприємств удаються до послуг таких маркетингових посередників як рекламні агентства, фахівців із стимулювання збуту, фахівців з організації громадської думки, з метою формування позитивного образу організації. Для більшості виробників і посередників питання полягає не в тому, займатися комунікацією чи ні, а в тому, скільки і як витрачати засоби в цій сфері.

Підприємство свої маркетингові комунікації підтримує з широким довкола організацій і осіб: посередниками, споживачами, різними контактними аудиторіями. У свою чергу, його посередники підтримують комунікації з своїми споживачами і різними контактними аудиторіями. Споживачі займаються усною комунікацією один з одним і іншими контактними аудиторіями. Комплекс маркетингових комунікацій (його називають також комплексом стимулювання) складається з чотирьох основних засобів дії: реклама, стимулювання збуту, особистий продаж, пропаганда (зв'язки з громадськістю - паблік рілейшнз). Все це направлено на досягнення суб'єктами своїх маркетингових цілей.

Таким чином, використовуючи маркетингову систему управління збутом продукції фірма може реально поліпшити своє конкурентне положення. Крім того, правильна організація маркетингових каналів сприяє стійкому збуту продукції, що особливо важливе в умовах ринкової економіки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали