12 кумедних відмінностей між чоловіками та жінками Автор: lesya · Опубліковано: 15.01.2015 18:32 · Розділ: Життя

В народі кажуть, що жінки з Венери, а чоловіки з Марсу – такі вже ми різні. І це справді так: навіть звичайні повсякденні речі ми сприймаємо по-різному.

Заглиблюватися в причини таких відмінностей ми не будемо – це вже давно зробили вчені та психологи, але ось про кілька найбільш кумедних відмінностей поговоримо.

1. Коли жінки одягаються, вони спершу беруться за сорочку, а вже потім за штани. Чоловіки ж роблять навпаки – спершу натягують джинси, а вже тоді верхню частину одягу.

2. Жінки практично ніколи не чухають потилицю – на рівні підсвідомості вони не люблять показувати свою розгубленість, а ще такі дії можуть зіпсувати дамі зачіску.

3. Спостережливі дослідники помітили, що жінки найчастіше дихають грудьми, тоді як у чоловіків під час дихання частіше задіяний живіт.

Фото з сайту niceworld.biz
Фото з сайту niceworld.biz


4. Якщо ви запитаєте у дами, що таке рвз 10 630, то переважна більшість із них здивовано відкриють очі і не зможуть дати відповіді на запитання. При цьому більша частина чоловіків преспокійно скажуть, що рвз 10 630 – це не що інше, як роз'єднувач змінного струму.

5. Якщо жінка палить, вона ніколи не закушує сигарету зубами, як це роблять чоловіки. А ще дами не люблять надовго залишати цигарку в роті, вважаючи за краще тримати її в руках.

6. Якщо окликнути жінку, вона поверне тільки голову, в той час як чоловіки обертаються цілим корпусом – їхні шиї далеко не такі гнучкі, як у жінок.

7. Переважна більшість представниць прекрасної статі переконані, що вимиватися водою з милом дуже-дуже шкідливо, тоді як для чоловіків це звичне явище.

8. Спускаючись з крутої гори, жінки робитимуть це боком, чоловіки ж просто ширше розставлять ноги.

9. Свої статеві органи жінки сприймають досить байдуже, вони не розмовляють з ними і не придумують їм імена, чим грішить добра половина представників чоловічої статі.

10. Якщо на пляжі доведеться йти по розпеченому піску, або й просто прогулюватися босоніж по гарячому асфальту, дівчата йтимуть навшпиньках, тоді як хлопці наступатимуть тільки на п’яти.

11. Представниці прекрасної статі зі спокоєм, якому б міг позаздрити удав, сприймають розщеплену на штанах ширінку. Навіть якщо дівчата знаходяться в людному місці, вони просто візьмуть і застебнуть штани. Тоді як для багатьох чоловіків така пригода може стати справжнім конфузом.

12. Ще дами люблять підгинати під себе ногу, впираючись п’яткою в пах. У чоловіків такої звички зі зрозумілих причин немає.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.