В Мадриді все міське освітлення замінять на енергоефективне Автор: lesya · Опубліковано: 15.01.2015 17:29 · Розділ: Нові технології

Технології не стоять на місці, і на зміну традиційним лампочкам приходять економні та енергозберігаючі технології. Особливою популярністю останні кілька років користуються світлодіодні світильники – економні, ефективні та безпечні, вони стали фаворитами на ринку сучасного освітлення.

При цьому світлодіодні світильники використовуються практично всюди, де потрібне освітлення: на заводах, в офісах, в під’їздах, для освітлення вулиць та квартир.

Часто вони є не лише джерелом освітлення, але й служать для прикраси та оформлення інтер’єру. Так, светодиодные светильники потолочные дозволять за допомогою освітлення візуально оформити простір, акцентувати увагу на певних елементах.

Та якщо для оформлення інтер’єру світлодіодні світильники використовуються давненько, то в якості вуличного освітлення використання цього освітлення – це лише поодинокі випадки. Причина тому - дорожнеча світлодіодних світильників. Втім, як твердять експерти, економія від їх використання очевидна, а висока вартість приборів окупиться дуже скоро.

Фото з сайту www.ledrus.ru
Фото з сайту www.ledrus.ru

Власне, вже найближчим часом в іспанському Мадриді влада планує все місто освітлити світлодіодами. Двісті двадцять п’ять тисяч нових джерел освітлення встановлять в іспанській столиці в рамках стратегії уряду, спрямованої на перетворення Мадрида в розумне місто. До проекту причетна компанія Philips, адже це її продукцію встановлюватимуть для освітлення міста.

Енергозберігаючий проект, що обіцяє сорокачотирьохвідсоткову економію, втілюватиметься в життя у співпраці зі спеціалістами компанії ESCO, найнятими муніципалітетом міста на тендерній основі. В результаті, як кажуть в муніципалітеті, місто стане світлішим, безпечнішим та «розумнішим», і це без будь-яких витрат з боку мешканців міста.

Новою системою освітлення можна буде управляти за допомогою однієї командної панелі, яка дозволить контролювати інтенсивність світла, а також тривалість роботи вуличних ліхтарів в межах цілого міста.

За переробку старих ламп, ліхтарів та стовпів займатиметься візьметься компанія Ambilamp. Переробка відбуватиметься згідно з вимогами міжнародних стандартів до утилізації продуктів з вмістом важких металів, що містять ртуть.

До речі, це вже не перший проект такого роду, але він стане наймасштабнішим. Компанія «Philips» раніше вже оновлювала освітлення в таких містах як Буенос-Айрес (Аргентина), Роттердам (Нідерланди), Річмонд (Великобританія) і Рітберг (Німеччина).


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.