Найкрутіша реклама 2014 Автор: lesya · Опубліковано: 13.01.2015 11:50 · Розділ: Життя

Ні для кого не секрет, що реклама - рушійна сила бізнесу. Вдала, гарно продумана, відшліфована до дрібниць рекламна компанія не те що поверне затрати на її створення, але й суттєво примножить ваші прибутки. Як сказав колись Томас Маколей, робити гроші без реклами може тільки монетний двір.

В залежності від того, яким бізнесом ви займаєтеся, і створюється реклама. Для одного виду бізнесу доцільно вибирати телерекламу, для інших більше підходить Інтернет-площина. Якщо ви займаєтеся просуванням власного сайту чи бізнесу в мережі Інтернет, вам може бути корисним сайт http://mikushin.com/ - тут ви найдете чимало цікавих і дієвих Інтеренет-стратегій, що обов’язково позначиться на ваших прибутках – в позитивному сенсі, ясна річ.

У нашій статті мова піде про найбільш зворушливі рекламні ролики минулого року. Найчастіше це соціальна реклама, хоча трапляється доволі креативна і цікава реклама товарів та послуг фірм.

Перше місце ми можемо віддати ролику, знятому американцями з нагоди… втім, зараз зрозумієте з якої. Знятий ролик американцями, і в ньому йдеться про найтяжчу роботу в світі.

На ролику видно, як «представники компанії» проводять співбесіду з претендентами на вакансію начальника управління. Людям повідомляють, що вони працюватимуть триста шістдесят п’ять днів на рік, без перерви та вихідних. Приділити час собі, наприклад, попоїсти, вони зможуть лише після того, як їх партнер буде повністю задоволений.

Пошуківці, ясна річ, шоковані – такі вимоги вони вважають надто суворими. А коли їм заявляють, що вони ще й не отримуватимуть зарплати та що у світі мільярди людей займають цю вакансію, і зовсім кажуть, що це якийсь жарт. А тоді вони дізнаються, що така «вакансія» і справді існує – це робота… мамою. Справді, вона завжди поряд і у неї немає вихідних від дітей, а час на себе знаходить лише тоді, коли її дітлахи почуваються добре. Дуже зворушливе відео, зняте з нагоди Дня матері. Цікава ідея і цікавий посил - можливо, в цей день ти захочеш надіслати мамі листівку…

Ще один ролик – не менш зворушливий, але дуже трагічний. Він розповідає про життя однієї дівчинки, показуючи по одній секунді з різних днів її життя. Сумна історія дитини, що опромінилася і захворіла раком, змушує нас замислитися над життям, а також закликає не бути байдужим і допомогти врятувати життя хворим дітям.

Що один сльозливий рекламний ролик показує, якими мають бути взаємини в сім’ї – теплими, дружніми, з розумінням. Героїня ролику лежить на дивані. А в її двері дзвонить молодий юнак. Дівчина на дзвінок не реагує, і здається, ніби вона смертельно ображена на свого гостя. Все це побачив її батько – щось помізкувавши-покрутивши, він під’єднав дверний дзвінок до настільної лампи дівчини. Виявляється, героїня була глухонімою і просто-на-просто не чула дзвінка.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.