Медики "приписали" червоне вино тим, хто веде сидячий спосіб життя Автор: lesya · Опубліковано: 13.01.2015 03:04 · Розділ: Краса і здоров'я

Вчені та медики вже протягом тривалого часу ведуть суперечки з приводу того, корисне вино для нашого організму чи ні. І кожного разу вони приводять все нові результати своїх досліджень, переважна більшість яких говорить, що вино, якщо воно якісне, таки несе більше користі, аніж шкоди. Звичайно, у помірних кількостях. Адже не слід забувати, що вино – напій алкогольний, а надмірне споживання алкоголю, як неустанно нагадує нам міністерство охорони здоров’я, шкідливе для нашого організму.

І ось чергове дослідження, проведене вченими, каже, що вино – справжній порятунок для людей, що провадять сидячий спосіб життя. Тож якщо ви просиджуєте цілими днями за комп’ютером, спішіть купить дубовую бочку, адже для підтримки здоров’я вам на рік знадобиться аж триста шістдесят п’ять келихів доброго червоного вина! А це близько сімдесяти трьох літрів! Тож саме час стати вправним виноробом.

Вино врятує від гіподинамії (фото з сайту ru.geniuscook.com)
Вино врятує від гіподинамії (фото з сайту ru.geniuscook.com)

Справа в тому, що вчені неодноразово підтверджували, що ні тренування, ні масажі, ні правильне харчування не в змозі усунути всіх негативних наслідків малорухомого способу життя. Як не крути, а рухатися треба більше, кажуть вони. Точніше, навіть не рухатися більше, а сидіти менше, а така можливість, погодьтеся, є далеко не у всіх. Звідси – болі в спині, проблеми з внутрішніми органами, порушення кровообігу, болі в суглобах, проблеми з диханням, рівновагою, нервовою системою і ціла купа інших проблем.

Допомогти залишатися організму в тонусі допоможе червоне вино. Воно, як кажуть учені, не стане панацеєю від усіх проблем людей, що «сидять», але може добряче відсунути процес деградації певних систем нашого організму. А це вже та й щось.

Свої висновки вчені підтвердили експериментом: вони давали гризунам ресвератрол, речовину, що входить до складу вина, здебільшого червоного. Гризуни провадили малорухомий спосіб життя, але речовина захищала їх від виснаження кісткової тканини, нормалізуючи при цьому рівень інсуліну.

Провівши ще низку підрахунків та взявши за основу проведені раніше експерименти, вчені дійшли висновку, що келих гарного вина, а також жменя червоного винограду, здатні вберегти нас від ризику неприємних захворювань, які обіцяє нам сидячий спосіб життя.

Результати досліджень, проведених раніше, підтвердили, що вино сприяє схудненню, а також рятує нас від серцево-судинних захворювань.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.