Найбільш знамениті прокляття Автор: lesya · Опубліковано: 10.01.2015 15:07 · Розділ: Життя

Ми, люди сучасні і цивілізовані, намагаємося не вірити у всілякого роду забобони та містику. Але все ж навколо нас відбуваються речі, зрозуміти сутність яких ми просто не в змозі. І скільки б науковці не намагалися пояснити серію дивних збігів, які прийнято називати прокляттями, нічого у них не виходить. У нашій статті піде мова про найвідоміші прокляття в історії, які ще й зараз наганяють жах навіть на впертих скептиків.

1. Одним з найвідоміших проклять сучасності є так зване прокляття Меддена. Madden NFL є популярною відео-грою в американський футбол, герої якої взяті з життя – це гравці Національної футбольної ліги США. Щороку гру оновлюють, вводячи нових гравців. Першим, хто з’явився на буклеті гри, був Джон Медден – його обличчя було на обкладинці аж до 2001-го року. Після того кожного року на обкладинці гри з’являлося обличчя нового гравця, на яких уже чатували неприємності. Як тільки обличчя гравця з’являлося на обкладинці, він отримував травму чи слава його згасала.

Травму отримав Данте Кулпеппер, за ним пішов Майкл Вік. Гравець Макнабб, що не вірив у прокляття, заявив, що не проти, якщо його обличчя з’явиться на обкладинці. Та лише це сталося, як він тут же заробив грижу.

2. Наступне знамените прокляття корінням сягає в історію. Це – історія чи не найбільш знаменитого в світі діаманту – Хоуп. Кажуть, що у сімнадцятому столітті його вкрали злодії, знявши коштовність з чола якогось ідола.

Однак служителі храму наклали на камінь прокляття, яке попсувало життя не одному поколінню.

Так, після того, як камінь було викрадено, він потрапив до рук французького торговця, якого незадовго після цього у Константинополі загризла зграя скажених собак. Однак до моменту цієї жахливої загибелі торговець таки позбувся каменя - він подарував його Людовику XIV.

Носила цей камінь Принцеса де Ламбаль – її вбили під час Великої французької революції. Далі камінь потрапив до рук міністра фінансів – той закінчив своє життя у в’язниці. Ювеліри, що бралися за оброблення каменю, помирали за дивних обставин, частенько накладаючи на себе руки.

Далі до 1812-го року сліди каменю губляться. Тоді він знову з’являється, вже як власність лорда Генрі Філліпа Хоупа.

Далі, вже в дев’ятнадцятому столітті, камінь потрапляє до рук Евелін Уолш-Маклін, доньки власника газети «Washington Post». Через деякий час після цього її донька наклала на себе руки. Син загинув в автокатастрофі, а чоловік пішов до іншої, а згодом помер у психлікарні.

Після смерті Уолш діамант дістався Гаррі Уінстону, який вирішив подарувати його Смітсонівському національному музею природної історії. Кур’єр – як бачимо, може бути дуже небезпечною роботою, - що доставляв посилку до музею, теж зіткнувся з неприємностями: його збила вантажівка, і він ледь не помер, а через деякий час загинула дружина і пес, а дім його згорів.

Проклятий діамант (фото з сайту www.liveinternet.ru)
Проклятий діамант (фото з сайту www.liveinternet.ru)

3. Не менш таємничою є історія Джеймса Діна і його «Маленького покидька». Знаменитий голлівудський актор купив Porsche 550 Spider і назвав своє авто «маленьким покидьком». Через деякий час він загинув – за кермом свого авто.

До речі, те, що автомобіль зловісний, кидалося в очі стороннім. Товариш Діна, Алек Гіннес, казав, що автомобіль виглядає зловісним, і що через якийсь тиждень їзди на ньому Джеймс помре. Так і сталося.

Але на цьому «маленький покидьок» не втихомирився – його було продано на запчастини, і він приносив нещастя навіть власникам тих автомобілів, в яких крутилися його запчастини.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.