Папа Римський подарував Анджеліні Джолі вервицю Автор: lesya · Опубліковано: 09.01.2015 20:21 · Розділ: Життя

Недавно знаменита голлівудська актриса Анджеліна Джолі отримала подарунок від самого Папи Римського – той подарував актрисі і за сумісництвом кінорежисеру свою власну вервицю.

Актриса разом зі своїми доньками Шайло і Закарією відвідала столицю Італії Рим. Тут актриса мала намір зустрітися з Папою Римським, а ще Анджеліна показувала італійцям свій новий фільм, що вийшов під назвою «Незломлений». На прем’єрі кіноповісті Папа Римський не зміг бути присутнім, але сама робота йому сподобалася, і то сподобалася настільки, що він вирішив влаштувати акторці аудієнцію.

Герой кіноповісті – такий собі Луї Замперіні, чоловік, що після довгих воєнних поневірянь потрапив у полон до японців. Це історія про людську сміливість, про силу волі, жадобу життя та про непокору.

Зустріч з Папою Римським відбулася в Апостольському палаці Папи. Під час розмови з актрисою Папа подарував голлівудській красуні свою вервицю.

Зазначимо, що зустріч з главою католицької церкви стала великою честю для Джолі, адже мало хто з голлівудських знаменитостей був удостоєний такої честі.

Відзначимо, що у самій Японії картину зустріли досить-таки прохолодно. Японські критики угледіли у фільмі прояви расизму, зажадавши від влади, щоб фільм заборонили на території країни, а самого режисера оголосили персоною нон-грата.

Вони підкреслюють, що події у фільмі описані не вірно, а факти перекручені. Сам сюжет дійсності не відповідає.

Фільм знятий за реальними мотивами. Він є біографічним. Герой картини - Луї Замперіні - помер влітку минулого року у віці дев’яносто семи років. Помер старенький від пневмонії.

На зустрічі Анджеліна розповіла про життя героя свого фільму (фото з сайту http://www.ntv.ru/novosti/1285377/)
На зустрічі Анджеліна розповіла про життя героя свого фільму (фото з сайту http://www.ntv.ru/novosti/1285377/)


Зустрівшись з Папою Римським, Джолі розповіла про героя своєї роботи - Луї Замперіні, який був американським легкоатлетом. У 1936 році він брав участь в Олімпійських іграх, що проходили у Берліні, де здобув схвалення самого Гітлера, а коли почалася друга світова війна, він служив у військово-повітряних силах армії Сполучених штатів. Коли його літак потерпів аварію над Тихим океаном, хлопець разом з командою сорок сім днів дрейфував водами. Далі він потрапив у полон до японців, де зазнав катувань та знущань. По закінченню війни Луї, врешті-решт, повернувся додому.

Джерело: http://www.ntv.ru/novosti/1285377/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.