Найбільш безглузді кухонні винаходи Автор: lesya · Опубліковано: 09.01.2015 18:38 · Розділ: Цікаві факти

Без кухонного приладдя важко уявити життя сучасної господині. Ми звикли подрібнювати овочі блендером, збивати коктейлі міксером, розігрівати їжу в мікрохвильовій печі та готувати страви у мультиварці.

І якщо на вашій кухні є кухонний комбайн, ви можете вважати себе щасливою людиною – ця кухонна техніка зробить за вас всю брудну роботу.

Але є чимало винаходів, безглуздість яких дорівнює 80 LVL.

Розподілювач для яєць дозволить легко відділити білок від жовтка
Розподілювач для яєць дозволить легко відділити білок від жовтка

Наприклад, винахід однієї компанії – бананорізка. «Десятки років ми намагалися знайти спосіб нарізати банан рівно», - зазначається в анотації до цього пристрою. – «Тепер ви можете нарізати ваш улюблений фрукт без зайвих труднощів». Власне, сюди ж можна зарахувати і пристрій для нарізання полуниць. Принцип дії обох нагадує принцип дії яйцерізки, та якщо у використанні останньої і є якийсь сенс (іноді на салати потрібно нарізати чимало яєць), то зручність використання перших двох можна піддати сумнівам. А заплатити за це щастя доведеться «всього» чотири долари.

Наступний пристрій, як очікують розробники, обов’язково знадобиться тим, хто полюбляє коктейль «Маргарита». Він являє собою блендер вузького спектра дії, зі спеціальною мензуркою, яка в точності відміряє всі необхідні для приготування коктейлю інгредієнти, дозволивши вам приготувати цей напій не гірше вправного бармена.

Щоправда, коштує це задоволення чотириста двадцять п’ять доларів – ймовірно, дешевше попивати «Маргариту» в барі.

За якихось десять доларів ви можете придбати ще один диво-винахід – штуковину для нарізання лимону. Це пристосування дозволить розрізати лимон чи лайм на акуратні дольки.

Не менш потрібним, ніж все перелічене вище приладдя, є яйцерозподілювач. Розробники кажуть, що цей пристрій активно використовують кухарі у ресторанах, коли їм потрібно відділити сирий білок від жовтка.

Виглядає пристрій як невеликий друшляк чи ситечко – у верхній частині залишається жовток, а білок стече через досить великі отвори.

Наступний пристрій призначений теж для яєць – щоправда, цього разу для їх приготування. Все, що вам знадобиться для приготування яєць, це помістити їх у пластиковий контейнер і вибрати необхідну програму. Досить тривожний винахід: якщо нація не в змозі самостійно зварити яйце без технічних засобів з електронною начинкою, вона приречена на вимирання...


Інші новини розділу