Китайський додаток для гей-знайомств отримав $30 млн інвестицій Автор: lesya · Опубліковано: 09.01.2015 17:41 · Розділ: Економіка

Бізнес в Інтернеті – справа досить прибуткова і сьогодні вельми популярна. Ідей для бізнесу в Мережі теж існує чимало. При чому ті, хто хочуть заробити, повинні бути готовими до втілення досить неочікуваних та неоднозначних ідей.

В переважній більшості випадків бізнес в Інтернеті передбачає необхідність створення власного сайту, що, власне, вже само собою досить прибуткова справа.

Створити сайт зараз – не проблема. Можна експериментувати самому, можна підзбирати трохи грошенят і заказати создание сайта в Тирасполе у спеціалістів – вибір за вами.

Але ось чим наповнювати цей сайт – це вже інша справа. Тут доведеться добряче помізкувати, вивчити пріоритети в суспільстві і тенденції в бізнесі, щоб вибрати правильну лінію поведінки.

Приміром, ви можете організувати Інтернет—магазин або… створити спеціальний додаток для гей-знайомств. Попри досить-таки пікантне призначення, такий проект може виявитися доволі грошовитим – у Китаї, для прикладу, гей-додаток Blued зумів привернути більше тридцяти мільйонів доларів інвестицій.

Сайт є досить популярним на території Китаю, і кількість його користувачів сягає п’ятнадцяти мільйонів.

При цьому проект Blued – це щось більше, ніж просто платформа для знайомств. За підтримки додатку у Китаї створюються центри, де кожен бажаючий може здати кров на ВІЛ, а також проводяться кампанії, спрямовані на покращення взаємин між ЛГБТ-спільнотами та владою.

Засновник проекту Blued – китаєць на ім’я Ген Ле – особистість доволі-таки нетипова. Свого часу він працював у правоохоронних органах, і, будучи геєм, довший час приховував свою орієнтацію від рідних та близьких, і ясна річ, від колег по роботі.

Разом з тим, він активно вивчав західні ресурси для геїв, після чого в нього з’явилася ідея створити щось подібне і в Китаї. У 2000 році він запустив сайт Danian, що, фактично, став першим сайтом для геїв у Китаї. Трохи пізніше він платформу Bf99 – це був сайт для гей-зайомств. А проект Blued з'явився вже в 2012 році.

Переважна більшість користувачів додатку – це мешканці найбільших китайських міст – Пекіну, Шанхаю та Гуанчжоу. Поки що сайт не передбачає ніякої монетизації, однак уже те, що він отримав такі потужні інвестиції – це великий прорив для представників китайських сексуальних меншин, адже в цій країні до кінця минулого століття – до 1997-го року гомосексуалізм вважався кримінальним злочином.

І лише у 2001-му році це явище офіційно виключили зі списку психічних розладів. За даними статистики, на сьогоднішній день у Китаї налічується приблизно сімдесят мільйонів геїв.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.