Апельсиновий сік-фреш лікує серце Автор: Вікторія · Опубліковано: 18.08.2009 16:17 · Розділ: Краса і здоров'я

Однією з характерних особливостей Єгипту є те, що апельсини тут вирощують двох видів - для їжі і для приготування соку. Фрукти, призначені для виготовлення свіжого життєдайного напою, трохи менші, але м'якші та соковитіші. І як правило, коштують такі апельсини значно дешевше.

У будь-якій кав'ярні чи магазинчику поряд з кавою та чаєм клієнту завжди запропонують апельсиновий сік-фреш, який в цій африканській країні не вважається ознакою матеріальних статків, а символізує здоров'я і бадьорість духу. В цьому єгиптяни виявилися праві.

Як показали останні дослідження, апельсиновий сік-фреш. .. лікує серце. Вчені дійшли висновку, що апельсиновий сік містить велику кількість антиоксидантів, який сприяє нормалізації роботи серця і кровоносних судин, знижує ризик підвищення тиску. Більш того, він підвищує ефективність функціонування кровоносних судин і відіграє важливу роль у профілактиці, пов'язаних з цією проблемою, захворювань серця.

В експерименті, який проводили дослідники, взяли участь 24 здорові чоловіки, які в той же час відносилися до групи ризику по серцево-судинних захворюваннях. Щодня вони випивали по 500 мл апельсинового соку-фреш. В результаті, відзначено поліпшення функціонування роботи серця і судин на 25 відсотків у порівнянні з групою, яка вживала напої, що не містили антиоксидантів.

Крім того, як продемонстрували дослідження, у великих кількостях натуральні антиоксиданти містяться у винограді, чорному та зеленому чаї, чорному шоколаді, а також у сирі.

Джерело: chance.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.