Американська посмішка доступна кожному Автор: kseniya_www · Опубліковано: 07.01.2015 19:05 · Розділ: Цікаві факти

Коли можна рівняти нерівні зуби? На це питання є дуже проста відповідь: «Завжди». Дану проблему можна усувати фактично в будь-якому віці і на будь-якій стадії розвитку захворювання.
Маючи красиві рівні зуби, вам залишиться тільки подбати про їх білий колір, зробивши профессиональное отбеливание зубов.

профессиональное отбеливание зубов
профессиональное отбеливание зубов

Адже причиною хвороби не обов'язково є спадковість, зубні нерівності також можуть бути викликані травмами і деякими хворобами. Тому існують спеціальні методи лікування для пацієнтів різних вікових груп: - безапаратурні профілактичні заходи найчастіше застосовують для найменших пацієнтів від 5 до 10 років; - застосування знімних і незнімних ортодонтичних конструкцій: використовують для пацієнтів від 10-ти до 18 років. Даний метод і вік вважається найбільш ефективним і своєчасним; - застосування ортодонтичних конструкцій та спеціальних засобів при лікуванні дорослих пацієнтів.

Головна проблема при роботі з віковою групою старше 18 років -це наявність пролікованих, мертвих і просто відсутніх зубів. Частіше всього для безпосереднього вирівнювання зубів застосовують ортодонтичні конструкції, відомі так само як вініри, брекет-системи або капи. За допомогою вінірів можна усунути такі дефекти, як відколи зубів, проміжки, вирівняти висоту і багато іншого, залежно від існуючої проблеми.

Зазвичай їх виготовляють з композиту або кераміки, так само досить широко поширені порцелянові вініри. До іншої групи ортодонтичних систем відносяться так звані знімні системи. Це спеціально розроблені індивідуальні капи. Найбільш результативно їх застосування в дитячому віці, тому при роботі з дорослими пацієнтами капи використовують як допоміжний засіб.

Ну і третій вид ортодонтичної системи - це брекет-система. У народі такі пристосування називають пластинами. Курс лікування за методом брекетів триває від одного року і більше. Даний метод вважається найбільш ефективним і гарантує фактично 100% результат.


Інші новини розділу