Рейтинг автомобілів для студентів Автор: kseniya_www · Опубліковано: 07.01.2015 18:35 · Розділ: Авто-мото

Як відомо, студент студенту - різниця. Якщо одні ведуть розгульний спосіб життя, не приділяючи особливої уваги навчанню, а тим більше - роботі, то інші, завдяки успіхам у навчанні знаходять досить престижну роботу, на зарплату від якої можуть собі дозволити придбати сучасний автомобіль. Крім того, автомобіль студенту може дістатися в подарунок на повноліття.


При виборі засобу пересування, більшість студентів розділяються в думках: для одних важливим критерієм є зовнішній вигляд, для інших же - комфорт і функціональність. Сучасні виробники надають найширший вибір нових автомобілів, які суміщають в собі ці два параметри, проте, ціна, найчастіше, є непідйомною для студента, через що молоді люди змушені купувати нове авто в кредит.

Власники автомобільних салонів склали рейтинг найпопулярніших машин для студентів, розподіливши кожне авто за категоріями.

Список найдешевших автомобілів очолює Daewoo Matiz, багато в чому завдяки відмінному співвідношенню «ціна = якість». Автомобіль є ідеальним засобом для пересування по місту, а економічний двигун не спустошить і без того мізерний бюджет студента. На другому місці розташувався гігант вітчизняного автопрому - Lada, що виставив на продаж недорогу і комфортну модель Samara. За технічними характеристиками цей автомобіль ні чим не поступається своєму головному конкурентові, а головною його перевагою вважається місткість. Закриває трійку автомобіль Запорізького автомобільного заводу ZAZ Chance, що розділив позицію з китайським Chery Kimo.

Величезною популярністю у сучасних студентів користуються автомобілі класу Smart. Придбати дане авто в кредит в Україні не складе труднощів. Рейтинг «Смартов» очолює. .. Smart! Дане авто є одним з кращих засобів пересування містом. Більше того, у власника Smart не в буде практично ніяких проблем з парковкою, що ідеально підходить для величезного мегаполісу. Слідом за творінням шведської компанії розташувався Peugeot 107. Дане авто має трохи більшими габаритами і потужністю. Третє ж місце розділили німецький Opel Corsa і японська Mazda 2.
Турбина Opel як і інші деталі є можливіть придбати за відносно невеликі кошти.

Вибираючи більш дороге авто, основним критерієм у безлічі студентів залишається його економічність. Саме в цьому плані німецькому гранду Volkswagen на сьогоднішній день практично немає рівних. Новий Golf - найпопулярніший студентський автомобіль, що поєднує в собі класичний німецький стиль і надійність, чудові характеристики, а також економічність двигуна.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.