Броньовані двері можуть стати перешкодою не тільки для злодіїв, але і для пожежників Автор: kseniya_www · Опубліковано: 07.01.2015 17:54 · Розділ: Цікаві факти

Чому основною причиною загибелі населення при пожежах вважається відсутність шляхів відходу з палаючого приміщення. Занадто часто саме двері стають основною перешкодою для спасіння людей. Пожежні бригади, які прибули вчасно, досить часто не можуть відкрити двері з причини того, що двері розпекло у вогні або їх заклинює. Також пожежні бригади стикаються з труднощами доступу в інші кімнати вже палаючого приміщення.


Сміху мало, однак саме металеві двері можуть стати найбільшою проблемою при ліквідації пожежі. Саме тому слід звернути увагу на железные двери в Челюскинском, повний асортимент який представлено на сайті http://www.arisdoors.com/.

Помилкою багатьох керівників є те, що вони замовляють і встановлюють прості залізні двері, покладаючись на те, що вони зможуть захистити контору від непрошених гостей. Насправді такі двері стають звичайною кришкою, яка в разі пожежі стає чудовою кліткою, з якої неможливо вибратись.

Так чому ж вигідніше встановлювати протипожежні двері? Роблячи висновки зі згаданого вище, з упевненістю можна сказати: «Основна перевага - збільшення шансів на порятунок». До позитивних характеристик таких дверей можна зарахувати і їх здатність скоротити матеріальні збитки. Маючи такі двері, можна запобігти поширенню вогнища, можна отримати додатковий час для збору необхідних документів, можна зберегти цінне майно, евакуювати всіх працівників, що знаходяться в будинку людей.

Що ж собою являють протипожежні двері? Конструкція - головна їхня відмінність від простих дверей. Вони складаються з кілька шарів: перший (внутрішній), який грає вирішальну роль, складається з теплоізолюючих наповнювачів; другий (зовнішній) - це металевий каркас, який покривається спеціальним вогнестійким покриттям. Базальтові нитки (волокна) - основа внутрішнього шару. Довжина цих волокон впливає на рівень вогнестійкості всі конструкції - довге волокно збільшує час опору полум'я.

Для повної герметизації двері по периметру обробляють спеціальною піною, яка не дозволяє диму проникати в приміщення.

Основна характеристика дверей - відрізок часу, протягом якого двері утримує вас від вогню.


Інші новини розділу