Люди, що залишилися епатажними і на власному похороні Автор: lesya · Опубліковано: 04.01.2015 16:08 · Розділ: Цікаві факти

Смерть близьких – для більшості з нас тяжка втрата. Однак є люди, які не хочуть перетворювати свою смерть у якесь нещастя чи горе для родичів чи оточуючих. Проживши епатажне життя, вони й прощаються з цим світом не менш епатажно.

Наприклад, недавно одна американка вирішила перетворити власні похорони на галасливу вечірку. Літня світська левиця Міккі Істерлінг не захотіла просто так йти з життя, тож заповіла своїм близьким… добряче порозважатися на вечірці з приводу її кончини.

Замість похмурих безрадісних облич тут можна було побачити чимало усміхнених фізіономій, а сама «винуватиця» «торжества» скромно сиділа на лаві, оповитій квітами. Збоку могло видатися, ніби розмальована літня дама, як завжди, стильно одягнена, просто задрімала, втомлена шумом та вином...

Міккі Істерлінг (фото з сайту news2night.com)
Міккі Істерлінг (фото з сайту news2night.com)


У нас похорони відзначають більш традиційним способом: ніяких веселощів, традиційне ритуальне причандалля, невелике застілля на честь померлого… Через деякий час комусь може знадобитися купить памятник в Гомеле, та на цьому, в більшості випадків, все.

Мешканцям інших континентів такий нудний сценарій не до душі. І не лише Міккі тому яскравий доказ.

Ще один американець - Біллі Стендлі – вирішив, що просто так лежати в труні йому, вродженому байкеру, несила. Свій життєвий мінімум він виконав – дітей виростив, дім збудував. Залишилося подбати про себе, коханого. А оскільки за життя чоловік був нерозлучний зі своїм Харлеєм, то й після смерті він не захотів розставатися з улюбленим мотоциклом.

Готуючись до смерті, чоловік замовив спеціальний скляний гріб з металевим каркасом, куди після смерті й помістили його тіло, посаджене на… рідний Харлей.

Ще за свого життя Біллі запрошував друзів та знайомих глянути на його гробницю, в результаті чого прославився на увесь світ, чого, власне, і добивався невгамовний старий.

Прославитися за допомогою власної смерті вирішив і відомий журналіст Хантер Томпсон, автор книги «Страх і відраза в Лас-Вегасі». У 2005-у році він вистрелив собі у висок. Згодом родичі згадали, що колись Хантер хотів, щоб після його смерті його прахом було вистрелено з гармати. Родичі покійного, хоч-не-хоч, виконали його волю, і через кілька місяців після його кончини, коли спеціальну гармату було збудовано, прах на висоті п’ятдесяти метрів розвіяли по світу.


Інші новини розділу