На зміну метросексуалам прийшли ламберсексуали Автор: lesya · Опубліковано: 04.01.2015 13:10 · Розділ: Цікаві факти

Чоловіча мода не стоїть на місці, і ось на зміну витонченим та деякою мірю манірним метросексуалам прийшли так звані ламберсексуали – брутальні чоловіки з пишними бородами, одягнені в простакувате вбрання.

Цей образ дедалі активніше використовується чоловіками різних соціальних прошарків – від голлівудських знаменитостей до звичайних пересічних громадян.

Основні ознаки, що виділяють цей стиль, - це наявність великих, але доглянутих борід, і досить простий нарочито грубуватий зовнішній вигляд. Цей стиль став своєрідним протиставленням стилю метросексуалів – вихолощених чоловіків, що купують дороге модне вбрання.

Що ж означає «ламберсексуал»? Це слово походить від англійського «дроворуб» - (lumberjack) – саме так виглядали північноамериканські лісоруби: міцні чоловіки з довгими пишними бородами та в картатих сорочках.

За словами Тома Пьюзака, американського блогера, метросексуали тепер – це вимираючий вид, на зміну якому прийдуть чоловіки, яким більше до вподоби життя на свіжому повітрі, аніж турбота про власну красу.

Ще на стиль теперішніх ламберсексуалів, крім образу лісоруба, вплинула культура хіпстерів. Тож якщо ваш молодий чоловік належить до ламберсексуалів, найкращим подарунком з нагоди Різдва для нього стануть футболки бокс на заказ – те, що треба для брутальних бороданів, до того ж фанатів цього виду спорту.

Як кажуть експерти світу моди, ламберсексуали – це, здебільшого, типові міські жителі, сфера діяльності яких – це сфера новітніх технологій. Незважаючи на простакуватий зовнішній вигляд, вони отримують пристойну зарплату.

Попри зовнішній вигляд, ці чоловіки є досить витонченими: їхні зачіски та бороди ретельно доглянуті, смак – витончений, а ще вони полюбляють домашню кухню.

До обговорень нового стильового образу чоловіків одразу приєдналися ті, кого чоловіками в прямому розумінні цього слова назвати важко – представники нетрадиційної сексуальної орієнтації. Вони кажуть, що образ дроворуба гетеросексуали запозичили у них, геїв. І взагалі, звичайні чоловіки часто запозичують у геїв моду та культуру, пояснює Сільван Зіммерман, глава відділу культури французького журналу для геїв «Têtu».

Геї кажуть, що ламберсексуали – це нащадки «ведмедів» - субкультури, що сформувалася всередині гей-спільнот.

Чимало ламберсексуалів серед знаменитостей – це актори Райан Гослінг та Джо Манганьєлло, французький футболіст Ерік Кантона, австралієць Х'ю Джекман та британець Чарлі Ханнам.


Інші новини розділу