Рівень викладання математики в російських школах підвищиться Автор: kseniya_www · Опубліковано: 01.01.2015 16:45 · Розділ: Освіта

22.12.2014 року в Міносвіти РФ відбувся другий збір координаторів з питань впровадження в життя концепції розвитку освітнього процесу в математиці.


Координаційну групу створили у відповідь на те, що гдз 9 класс з математики в минулому році був практично повністю провалений, і потрібно було знижувати прохідний бал, без якого диплом про закінчення школи не видадуть.

В рамках засідання обговорювалися важливі питання, серед яких потрібно виділити оцінку рівня освітнього процесу в закладах загальної освіти, а також нову приблизну робочу програму з предмету «Математика». У ході дебатів координатори розповіли про особистий досвід впровадження в життя Концепції. За словами Дмитра Ліванова, у ряді областей вже повністю впоралися з проектуванням і введенні обласних планів впровадження в життя Концепції у 2015 році. Главою Міністерства освіти та науки також підкреслюється, що на сьогоднішній день вже видно результати завершеної спільної роботи Фіро та координаторів проекту.

Чільне місце у засіданні зайняло обговорення науково-методичного супроводу Концепції. Як підмітив Сергій ченців, який є головою Фіро, найважливіший напрям у науково-методичному супроводі - це можливість організації обміну досвідом по впровадженню в життя Концепції в різних регіонах держави. Щоб забезпечити обмін досвідом у наступному році будуть організовані міжрегіональні науково-методичні та науково-практичні семінари (вебінари), на яких зможуть бути присутніми представники всіх регіонів Росії.

Крім цього, відповідно до нової Концепції, планується введення нових процедур в оцінці рівня викладання математики в навчальних закладах. Приміром, у планах введення незалежної оцінки якості освіти студентів 1 і 2 курсів.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.