Самий відданий шанувальник Автор: kseniya_www · Опубліковано: 01.01.2015 16:41 · Розділ: Цікаві факти

На днях світ здивувала одна епатажна особистість, яка заради свого кумира зробила з себе посміховисько.

23-літній мешканець Великобританії зізнається, що зараз на нього завжди звертають увагу оточуючі, адже його зовнішній вигляд ненароком приковує до себе погляд. Навколосвітні подорожі, вища освіта, дорогоцінні прикраси, модні духи хлоя, стильна брендова одежа, спортивні автомобілі, великі домівки, меблі, подарунки близьким – ось на що зазвичай марнують гроші звичайні люди, але Джордан Парк змарнував 150 (!) тисяч доларів на послуги пластичного хірурга. Метою парубка на даному етапі життя була трансформація зовнішності, тобто обличчя. Британець мав на цілі бути схожим на популярну американську телезірку Кім Кардашьян, якою захоплюється вже не один рік, та вважає еталоном стилю та краси. Жінко стала відомою завдяки американському реаліті-шоу про життя її родини.

Для того, щоб набути схожості з кумиром, юнак змінив форму губ, щік, носу, зробив тату аж брів, ін’єкції батоксу та видалив все волосся з тіла та обличчя методом лазерної епіляції. Загалом хлопчина пережив понад 50 різноманітних косметичних процедур та хірургічних втручань. Також Джордан зробив собі підтяжку обличчя, яку йменують «вампірською». Особливість цієї процедури полягає в тому, що за допомогою уколів під шкіру впроваджують компоненти з власної крові пацієнта, а також роблять маску для лиця.
На таку кардинальну зміну зовнішності британець затратив чотири роки свого життя. Результатом Парк залишився задоволеним, адже як-не-як хоч трішки став схожим на відому Кім Кардашьян. Не зважаючи на названий «успіх» перевтілення, над чоловіком часто посміюються, адже тепер його обличчя виглядає геть неприроднім та дивним, але, як запевняє Джордан, саме такого результату він і мріяв досягнути.


Інші новини розділу