У префектурі Ямагата виявлено повоєнну статую Хатіко Автор: Вікторія · Опубліковано: 18.08.2009 13:03 · Розділ: Культура

Разом з виходом голлівудської картини «Хатіко: Історія одного собаки» (Hachiko: A Dog's Story), в кінотеатрі «Aeon Cinema Mikawa» в Мікаві (префектура Ямагата), була встановлена нова бронзова статуя вірної собаки Хатіко. А зовсім недавно була виявлена гіпсова попередниця цієї статуї.

Гіпсова статуя Хатіко була виконана скульптором Такесі Андо (Takeshi Ando) в 1947 р. і використовувалася для створення бронзової фігури. Цей гіпсовий оригінал передавався від власника до власника, включаючи японський готель та будівельну компанію, і нарешті в 1985 р. був вручений місту Фудзісіма (Fujishima) - нинішня Цуруока (Tsuruoka) - в префектурі Ямагата.

Не так давно Хіросі Такамія (Hiroshi Takamiya), 63-річний фармацевт з Цуруокі, виявив статую і з'ясувавши її походження, посприяв виготовленню нової статуї з бронзи. Вага нової статуї Хатіко становить 100 кг.

Автором найпершої статуї вірного пса, виготовленої ще в 1934 р. був Теру Андо (Teru Ando), батько Такесі Андо. Статуя не збереглася до наших днів, оскільки була переплавлена для військових потреб в ході Другої світової війни.

Джерело leit.ru


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?