Італійський цирк підмінив панд перефарбованими собаками Автор: lesya · Опубліковано: 26.12.2014 19:00 · Розділ: Розваги

Екзотика завжди нас приваблювала – колись, для прикладу, моряки ризикували життям, щоб привезти європейцям екзотичні на той час приправи, чумаки ходили по сіль... Інші готові віддати мільйони, щоб отримати щось таке, чого немає в сусіда.

Власне, через таку-ось любов до екзотики середньостатистичному європейцю, що зібрався до цирку, куди цікавіше було б глянути на шоу панд, ніж на шоу, приміром, собак чи котиків. А оскільки панди у європейських широтах не живуть (ця тварина живе в Китаї, а також у високогірних районах Індії, Непалу та Бірми), то й шоу дресированих панд обходиться дуже дорого. Але ж і спокуса заробити чимала! І ось один італійський цирк вирішив провернути аферу – обдурити глядачів, підмінивши панд собаками.

Тепер цю справу розслідує італійська поліція, адже обуреним глядачам не сподобалося те, що замість обіцяних панд у цирку виступали собаки породи чау-чау. Головним доказом у цій справі стали два цуцики чау-чау.

Прикрий для відвідувачів (як, зрештою, і для власника цирку) інцидент стався в містечку під назвою Сан-Поло, розташованому неподалік від італійського міста Брешіа. Власники цирку «Орфей», щоб привернути якомога більше глядачів, вирішили перефарбувати своїх вихованців у чорно-білий колір, щоб видавати їх за панд. Але обман було розкрито.

Перед виставою власники цирку запропонували глядачам сфотографуватися з незвичайними звірятами, що й справді дуже скидалися на панд. Діти охоче фотографувалися і вірили організаторам дійства. А ось якщо хтось з дорослих висловлював сумніви з приводу натуральності «панд», власники цирку говорили, що це рідкісний вид панд-гібридів, народжених в результаті схрещування собак з бамбуковими ведмедями. І цей вид, за їхніми словами, перебуває під охороною.

Загримовані під панд Чау-чау виглядають кумедно(фотографію взято з сайту news.bigmir.net6)
Загримовані під панд Чау-чау виглядають кумедно(фотографію взято з сайту news.bigmir.net6)

«Цуценята дійсно дуже схожі на панд. Вони мають морди, як у собак, але лапи схожі на лапи панди. Але мене запевнили, що це охоронюваний вид. Хто-небудь може дати мені якесь пояснення?» - говорить один з присутніх на виставі.

Після інциденту цирк вирішили закрити – до вияснення обставин, а його власника заарештували.

Зараз його звинувачують у жорстокому поводженні з тваринами та у шахрайстві з метою обману глядачів.

Джерело: http://infosmi.net/kuryozy/75726-italyanskij-tsirk-obmanul-zritelej-podmeniv-pand-sobakami

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.