Кореспондент BBC не зміг закінчити репортаж про спалювання наркотиків, бо надихався диму Автор: lesya · Опубліковано: 26.12.2014 16:44 · Розділ: Життя

Складна робота у журналістів – то в гарячу точку закинуть, то з корупцією боротися… або, для прикладу, знімати репортаж про… наркотики.

Здавалося б, не так це вже й складно: сказати кілька слів про конфісковані поліцією наркотичні засоби, розповісти про шкоду цих речовин, і ще якихось кілька слів про невтішну статистику… Але де там: все це, може, й діє, та лише до того моменту, доки вам не доведеться знімати репортаж про спалювання конфіскату. Тут вже просто неможливо не «потрапити під димок».

Одному журналісту, власне, цей димок і завадив зняти репортаж. Подихавши наркотичним димом, репортер BBC не зміг справитися з приступами сміху, чим неабияк насмішив своїх колег і, ясна річ, завалив репортаж. З кількох спроб чоловікові так і не вдалося розповісти про спалювані тонни гашишу, опію та героїну. Всі ці наркотики були вилучені у наркоторговців і підлягали знищенню.

«За моєю спиною горять вісім з половиною тонн героїну, опіуму, гашишу та інших наркотичних засобів», - почав Квентін Соммервіль, однак закінчити речення так і не зміг – йому завадив раптовий приступ сміху.

Квентін попрохав оператора зробити ще один дубль, однак знову не зміг зв’язати докупи й кількох слів. Кілька разів кореспондент хотів таки сказати, що задумав, але безрезультатно: наркотичний дим надовго підняв йому настрій :-).

Відео було зняте вже більше року тому, але Соммервіль виклав його в Мережу тільки зараз.

Відео знімалося в Афганістані, і присвячувалося воно вражаючим масштабам наркоторгівлі у цій країні. Відео Квентін виклав в якості новорічного подарунку своїм підписникам, назвавши його промовистим «Не вдихай».

Як розповів репортер, слідом за ним почала сміятися вся знімальна група.

А ось і нашумілий репортаж Квентіна:

До речі, британський репортер – не єдиний, хто потрапив під дію «чудотворного» диму – раз по раз то солдати, то репортери, відчувають на собі всю силу наркотиків. Ось хоча б цей кореспондент – до кінця репортажу хлопець мало не втратив дар мови (називається ролик "За моєю спиною солдати спалюють наркотики"):

Користувачі Інтернету кажуть, що побувати в місцях знищення нарктиків - це і є легальний спосіб "потрапити під кайф", не нариваючись на ризик бути покараним з боку закону. Справді, цікаво, як живеться жителям сіл, поблизу яких проводять ритуал спалювання конфіскованих наркотиків?..


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.