Мережу насмішив Йосип Сталін, що приніс благу звістку Діві Марії Автор: lesya · Опубліковано: 26.12.2014 14:17 · Розділ: Життя

Кумедний випадок цими днями стався в одній зі шкіл Санкт-Петербурга – дванадцятирічний школяр, що брав участь у різдвяному спектаклі, трішки наплутав, і з’явився на виступ в костюмі… Йосипа Сталіна.

Про цей випадок на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» розповів батько хлопчика, Федір Гавриченко.

За його словами, хлопчик пояснив батькам, що йому потрібно підготувати костюм Сталіна. Хлопчик розповів, що в спектаклі йому дісталася роль Сталіна, який щось повідомляє якійсь жінці.

Спектакль повинен був проходити на німецькій мові, тому батьки не особливо почали вникати в сценарій вистави, а приступили до виготовлення костюму, залучивши до роботи бабусю школяра.

А та взялася до справи з властивим мало не всім бабусям азартом. До штанів вона пришила генеральські лампаси, десь позичила офіцерські «ялові» чоботи, виготовила онуку просто розкішні вуса, повідомляє батько.

Ще у Генералісимуса був розкішний френч з маршальськими погонами і петлицями, та навіть червона папка з зіркою.

І ось у такому образі хлопчик мав брати участь у виставі. Батьки, правда, запідозрили щось недобре, ще перед початком спектаклю, коли побачили однокласника свого сина, одягненого в костюм… царя Соломона. Ну але нащо ж сперечатися з сучасним мистецтвом!..

І вже перед самим початком драми з’ясувалося, що сталася помилка: хлопчику і справді дісталася роль Йосипа, але не того! Не Сталіна, а біблійного Йосипа, який повідомляє... благу звістку! Діві Марії!!! Вистава ж бо різдвяна!

Втім, незважаючи на оригінальний костюм, у хлопчика був неабиякий успіх. Як тільки він вийшов на сцену, публіка вибухнула реготом. Всі сміялися так. Що ледь не понадривали животи!

Ясна річ, хлопчик трішки розгубився - ще б пак, реакція на його появу на сцені була дуже вже неочікуваною. І ось ці драматичні паузи від суворого Генералісимуса, що приніс благу звістку Марії, лише підливали масла у вогонь. Словом, свято пройшло на славу, ось лише святковий різдвяний настрій було трохи зіпсовано.

У цій всій історії наплутав не лише школяр, але й постановники вистави: згідно із Біблією, благу вість Діві Марії приносить архангел Гавриїл, а не Йосип, але ця помилка залишилася практично непоміченою на тлі несумісного поєднання Йосипа Сталіна з Дівою Марією в рамках однієї історії. А жорстокий і кривавий диктатор, запеклий ненависник Господа, напевне, тричі обернувся в могилі, побачивши таке…

Джерело: http://mir24.tv/news/society/11841204

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.