В соціальних мережах пропонують освятити свою сторінку Автор: lesya · Опубліковано: 26.12.2014 11:29 · Розділ: Суспільство

Релігія споконвіків була засобом спекуляції. Ситуація не змінилася і сьогодні – чимало недобросовісних «служителів Господа» використовують релігію з метою власного збагачення, перетворюючи святині на якесь ганебне посміховисько.

Ну візьмімо хоча б пропозицію освятити свою сторінку у соціальних мережах! Ясна річ, релігія не може йти осторонь прогресу, і їй також доводиться адаптовуватися до правил, продиктованих сучасним суспільним життям. І нічого дивного у тому, що, приміром, у Папи Римського є своя сторінка в соціальних мережах, немає.

Але ось освячення власної сторінки у мережі, це, погодьтеся, занадто, особливо, якщо ікони святих супроводжують наступні пропозиції.

Наприклад, якщо ви, бува, страждаєте гріхом рукоблудства, додайте на свою сторінку ікону Святого Антонія – він обов’язково допоможе вам подолати свою гріховну пристрасть.

Або додайте на сторінку ікону Святого Макарія Чудотворця. Як кажуть «посвячені», вона допоможе вашій обраниці подолати диявольську зону дружби й побачити у вашій особі істинного самця.

А якщо додасте на сторінку ікону Віри, Надії та Любові, а також матері їхньої Софії, то через деякий час вам на душі стане легше, і десь так 30% гріхів ваших буде прощено. Судячи з таких ось пропозицій, маркетинг розгулявся не лише на Землі, але й на небесах.

А ось преподобний Роман Солодкоспівець захистить аудіозаписи з вашої сторінки від всілякої чортівні.

Ісідор Севільський, як виявилося, є покровителем Інтернету. Він захистить користувача, що додасть його ікону на стіну, від відвідин агресивних користувачів та від небажаного спаму.

А ось Святий Іоанн Кронштадтський допоможе вам стати грамотним, так щоб і орфографія, і пунктуація могла потішити око навіть найбільш прискіпливому філологу.

Втім, не лише у соціальних мережах з’являються дивні пропозиції – деякі «глибоко віруючі» не проти заробити і на речах, вже по своїй суті «диявольських».

Приміром, два роки тому у Росії можна було купити святу горілку. Вона «не руйнує печінку, не провокує алкоголізм та не викликає звикання». Ті, хто вживає її регулярно, почують тільки благотворний вплив на свій організм. Вона, як гласить реклам, рекомендована провідними російськими наркологами і – увага - благословенна архімандритом Амвросієм! Продавали продукт у храмах разом з освяченою під час літургії водою.

Виробництвом православної горілки займається матінка Анна, яка розповіла, що перед тим, як надійти в продаж, проходить п’ять ступенів очистки, а виготовляють її з освяченої води та зерна.

А ще тут можна купити освячені цигарки та навіть освячені презервативи!


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.