За доставку електронної пошти треба буде платити Автор: Lesly · Опубліковано: 17.08.2009 17:36 · Розділ: Цікаві факти

Електронна пошта є одним з найпопулярніших засобів зв’язку після SMS та миттєвих повідомлень. Одна з причин такого успіху криється в тому, що вона завжди була безплатною. Проте зараз Yahoo! пропонує зламати цю традицію, ввівши платну службу доставки електронних повідомлень, що отримала назву CentMail.

На перший погляд здається, що змусити людей платити за доставку електронних листів неможливо. Однак Yahoo! Наголошує на двох важливих перевагах платної пошти: антиспам та доброчинність. Вважається, що з допомогою CentMail вдасться зменшити кількість спаму, оскільки кожен лист буде супроводжуватися відповідною маркою CentMail. Відсутність марки свідчитиме, що нове повідомлення – спам. Крім того, можна буде налаштовувати фільтри спаму на допуск тільки листів з марками. Однак, спостерігати реальне зменшення кількості спаму можна буде тільки в тому випадку, якщо багато людей використовуватимуть цю службу.

Іншою перевагою є можливість здійснення доброчинності. Коли ви створюєте аккаунт на CentMail, то платите $5, за що отримуєте 500 марок, для відправки електронних листів. Ці $5 не поступають на рахунок Yahoo! Ви самостійно можете обрати організацію (зі списку) куди направити гроші. Отже, чим більше повідомлень ви відправляєте, тим більше коштів поступатиме в благочинні фонди.

Yahoo! висловлює сподівання, що CentMail стане популярною службою, а можливість одночасно займатися доброчинністю ще більше заохочуватиме людей використовувати нову систему.

Джерело: geek.com


Інші новини розділу