Вчені назвали ідеальний день для зважування людей, що сидять на дієті Автор: lesya · Опубліковано: 24.12.2014 09:38 · Розділ: Краса і здоров'я

Коли ти сидиш на дієті, навіть найменші дрібниці мають значення. Чийсь комплімент чи мінус двісті грамів на вагах – і ось тобі найкраща мотивація, від якої появляється бажання працювати над собою далі.

З іншого боку, якщо не бачиш результатів своїх старань, бажання сидіти на дієті знижується прямо пропорційно кількості калорій. Щоб якось підтримати себе в такій нелегкій справі, як схуднення, слід зважуватися у «правильні» дні, кажуть учені. Вони навіть назвали ідеальний день для зважування людей, що сидять на дієті

К кажуть спеціалісти, саме в цей день наша вага максимально наближена до реальності, адже, виявляється, протягом тижня вага нашого тіла здатна змінюватися.

Відповідне дослідження проводилося вченими з Фінляндії під керівництвом Еліни Хеландер з Тамперского технологічного університету. А його результати були опубліковані на сторінках наукового журналу PLOS One.

Провівши низку спостережень за тими, хто сидить на дієті, вчені дійшли висновку, що зважуватися слід в середньому кожні п’ять днів. Якщо ж ви зважуєтеся раз на тиждень, то краще за все робити це в середу - саме в цей день тижня результат буде найбільш коректним.

В експерименті вчених з Фінляндії взяло участь більше сорока осіб, у яких було діагностовано надмірну вагу, та які твердо поставили собі за мету схуднути.

Спостереження за пацієнтами тривали більше року, і в цілому піддослідні встигли зважитися дві тисячі вісімсот тридцять вісім разів.

І ось вчені виявили дивну закономірність – ті, хто зважувався раз на 5-6 днів або частіше, справді скидали вагу, а ось вага тих, хто робив це рідше, залишалася незмінною.

Чому так відбувається, вчені не пояснили. Можливо, пацієнти припиняли зважуватися, оскільки не бачили ніякого ефекту від дієти, а може, на ваги не ставали ті, хто не надто ретельно дотримувався дієти.

Однак в обох випадках дослідник радять людям, що бажають схуднути, зважуватися по середах, оскільки саме в ці дні їхня вага максимально наближена до реальної.

Втім, у жінок вага може коливатися в залежності від менструального циклу, і цей факт також слід враховувати.

Трохи раніше ми писали про те, як британська чиновниця вирішила оригінальним способом боротися з людьми, які страждають ожирінням: вона виступила до лікарів із закликом називати їх "жирними", щоб у такий спосіб спонукати до роботи нажд собою.

Джерело: http://www.topnews.ru/news_id_74038.html

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.