В Індії представили комікс про боротьбу з сексуальним насильством Автор: lesya · Опубліковано: 23.12.2014 23:55 · Розділ: Події у світі

Проблема сексуального насильства в Індії стоїть дуже гостро – раз по раз з’являється інформація про чергове зґвалтування, при цьому величезна кількість випадків насильства з певних причин замовчується.

Жорстокому насильству з боку місцевих чоловіків піддаються не лише місцеві мешканки, але й туристки, що, як свідчить статистика, часто теж стають жертвами сексуального насильства.

На даний час і влада Індії, і правоохоронні органи ведуть посилену боротьбу з цією ситуацією в країні, однак вона кожного разу ускладнюється менталітетом місцевого населення: у зґвалтуванні найчастіше звинувачують самих представниць прекрасної статі, які, мовляв, поводилися неналежним чином, чим і спровокували акт насильства.

І ось, щоб хоч якось допомогти жертвам та запобігти появі нових, в Індії видали комікс під назвою Priya's Shakti, головна героїня якого бореться з сексуальним насильством проти жінок, заручившись підтримкою богині Парваті і тигра.

Комікс представили два дні тому, двадцять першого грудня, в рамках фестивалю Comic-Con, що проходив у Мумбаї і завершився два дні тому.

Головна героїня коміксу – дівчина на ім’я Прія. Одного разу на неї напали і зґвалтували, після чого близькі Прії з ганьбою вигнали її з дому.

Дівчина мало не впала у відчай, але їй на допомогу приходить богиня Парваті, яка допомагає Прії знайти сили боротися з традиційними в Індії забобонами, з яких виходить, що жертва сама винна в тому, що на неї скоєно напад.

Автори коміксу пояснюють, що їхнє творіння призначене для «підтримки руху проти патріархату, жінконенависництва та байдужості через любов, творчість і солідарність».

Ще вони додають, що однією з головних причин створення такого проекту стало групове зґвалтування, жертвою якого стала двадцятитрьохрічна студентки з Делі. Трагедія сталася шістнадцятого грудня 2012-го року. Тоді молода дівчина зазнала нападу шести представників сильної статі, і від отриманих травм померла. Випадок став резонансним, викликавши неабияке обурення серед населення країни, яке почало організовувати мітинги та заходи з метою змінити закони про насильство в країні.

При створенні коміксу було використано технологію доповненої реальності, яка дає змогу за допомогою спеціального додатка для мобільного телефону переглянути анімаційні ролики, що оповідають про індійських жінок, що стали жертвами зґвалтування.

Джерело: http://lenta.ru/news/2014/12/22/comics/

Інші новини розділу