IPhone 6 сварили в Coca-Cola Автор: lesya · Опубліковано: 23.12.2014 21:50 · Розділ: Життя

Фантазія деяких людей направду вражає – недавно один відеоблогер з YouTube вирішив спробувати, що станеться з новеньким iPhone 6, якщо його зварити в кока-колі.

Довго не замислюючись над власною ідеєю, він одразу ж вирішив провести експеримент, знявши всі свої дії на відео і виклавши його згодом на YouTube. Говорити про те, що ролик швидко став мега-популярним, мабуть, не варто: всього за кілька тижнів він назбирав більше двох з половиною мільйонів переглядів.

Відео було опубліковане на каналі TechRax.

В описі до ролику підкреслюється, що в експерименті використовувався абсолютно новий iPhone 6. Перед тим, як занурити смартфон в киплячу кока-колу, автор відео демонструє, що телефон і справді є робочим, а його функції справно працюють.

Далі він налив на сковорідку трохи кока-коли і довів напій до кипіння. В киплячу рідину блогер-експериментатор і занурив новенький iPhone 6.

Поки все це вариво кипіло, зі сковороди почав валити густий жовтий дим. Як каже автор ролику, цим димом в його домі смерділо ще добрих дві години.

Поступово кількість рідини у сковорідці зменшилася, і врешті-решт смартфон повністю вкрився густою речовиною кольору кока-коли – щоб звільнити від цього нальоту пристрій, довелося очищати його ножем. Деякі деталі корпусу були пошкоджені, та й функції повністю вийшли з ладу. Та в цілому корпус смартфона залишився майже незмінним.

Канал TechRax належить одному відеоблогеру з України, ім’я якого не уточнюється. Він частенько влаштовує захопливі краш-тести різних пристроїв. Трохи раніше автор відеоролику вже демонстрував глядачам, як iPhone 6 Plus бореться з палаючим вогнем, а також пробував з’ясувати, чи пройде Samsung Galaxy Note 4 випробування на міцність за допомогою ножа і молотка.

До речі, таких унікалів є чимало: раніше в Інтернеті популярністю користувався ролик, на якому один експериментатор вирішив подивитися, що буде з iPhone 6, якщо спробувати… подрібнити його в блендері.

Перші удари смартфон витримав гідно – двічі він стримував ножі від блендера. А на третій раз смартфон задимівся, наповнивши чашу блендера димом. Врешті-решт блендер таки справився зі смартфоном, розрубавши його на дрібні частинки.

Втім, дивіться самі на ці знущання над гаджетами :-) :

Варіння Айфону:


Тест на міцність у блендері:


Джерело: lenta.ru

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.