"Розумний будинок" ледве не вбив хазяїв квартири в Нью-Йорку Автор: kseniya_www · Опубліковано: 21.12.2014 18:48 · Розділ: Події у світі

На думку експертів, разом з комплексним утепленням будинків для ефективного збереження енергоносіїв доречним буде впровадження системи «розумний будинок».

Система, з якою можна ознайомитись на сайті smarton.com.ua, якій підконтрольні всі без винятку інженерні комунікації (освітлення, вентиляція, опалення і т.п.) допоможе зберегти до 50 % всіх енерговитрат оселі, оскільки може відслідковувати ввімкнене світло в приміщеннях, де воно непотрібне, контролювати перенавантаження на ввімкнених електроприладах, а також температурні показники в кімнатах.
Але, крім то
го, що система являється, безумовно, дуже корисною, вона несе в собі і ряд небезпек. Наприклад, велика кількість електричних провідників в стінах веде до створення в приміщеннях електромагнітних полів достатньо високої потужності, що може погано вплинути на здоров’я людей.

Мало того, в Сполучених Штатах Америки, в Нью-Йорку, система «розумний будинок» ледве не стала вбивцею хазяїв квартири. Уолтер і Джессіка Дейліс одного пізнього вечора вирішили урізноманітнити свій повсякденний секс з допомогою еротичних рольових ігор. Жінка вирішила побалувати свого благовірного, прикупивши для цього весь асортимент необхідних речей. Серед них знайшлася маска, наручники та інші аксесуари. Коли жінка одяглась в маску, система «розумний будинок» через камери відеонагляду ідентифікувала її як грабіжника, що вдерся в оселю і, згідно з програмою, увімкнула спектр заходів для протидії проникненню, одним з яких було розпилення сонного газу. Крім того ввімкнулась звукова та візуальна сигналізація і був викликаний поліцейський патруль.

Коли приїхали полісмени, вони застали подружню пару сплячими під дією газу. Тільки в шпиталі їх привели до тями і сказали, що їх організми могли не пережити подальшого знаходження в приміщенні, що привело б до летальних наслідків.

Як з’ясувалося згодом, в компанії, яка займалась встановленням системи, застосували низькоякісну газову суміш для здешевлення ціни, а також не поцікавились станом здоров’я самих членів сім’ї, яка проживала в квартирі.


Інші новини розділу