Французи та італійці сперечаються за етикетку Автор: kseniya_www · Опубліковано: 21.12.2014 18:47 · Розділ: Цікаві факти

Винна етикетка породила міжнародний скандал, під час розгляду якого легендарному шампанському дому Veuve Clicquot дісталось на горіхи від інтернет-користувачів, які жорстко розкритикували подію.


Справа виглядала таким чином: представниками відомої марки французького шампанського, яка належить «Moet Hennessy», були висунуті претензії італійському винному заводу «Ciro Picariello».

Наприкінці минулого 2013 року представниками «Veuve Clicquot» було висунуто звернення до винарів Італії, де було чітко вказано, що жовте забарвлення етикетки на їх винних пляшках надто вже схоже на колір етикеток, які використовує легендарна французька марка шампанських вин. За словами представника «Вдови Кліко», до суду на італійців позову вони не подавали, однак висловили побажання змінити колір своєї етикетки з метою уникнення схожості із французькою етикеткою. Безперечно, це не мішки для сміття, тому варто зосередитись на більш оригінальному оформленні етикеток.

У «Veuve Clicquot» також повідомили про те, що на теперішній час проводяться переговори з цього приводу з італійським виробником вин «Ciro Picariello». Тим часом, у Твіттері розгорнулась справжня кампанія, спрямована на дискредитацію французького бренду із хештегом «Бойкотуймо «Вдову».

Компанія «Ciro Picariello» ситуацію, що склалась, відмовляється коментувати. Тим часом, варто відзначити, що «спірна етикетка» італійців, яка породила скандал, більш схожа на помаранчеву, аніж на жовту, тому претензії французьких менеджерів з «Veuve Clicquot» обгрунтування виглядають доволі сумнівно.

У свою чергу, французька компанія заявила, що посилено працює над захистом своїх авторських прав. Фірмове жовте забарвлення «Veuve Clicquot» офіційно являється у країнах Євросоюзу, США та Австралії елементом товарного знаку фірми з виготовлення вин.


Інші новини розділу