"Іван Васильович" отримує нове життя Автор: kseniya_www · Опубліковано: 21.12.2014 18:46 · Розділ: Суспільство

Російський кінематограф відзначився черговим скандалом. Кінокомпанія Mars Media Entertainment висловила бажання про зняття ремейку на відомий фільм Леоніда Гайдая «Іван Васильович змінює професію». Перед початком зйомок питання постало про те, чи є у кінокомпанії авторське право на знімальний процес.


Як повідомила акторка Ніна Гребешкова, вдова покійного Леонід Іовича, жодна людина до неї не зверталась за дозволом на початок ремейку (саме Гребешкова являється єдиною спадкоємицею відомого кінематографіста).

Акторка була розгніваною тим, що ситуацію із зняттям ремейків не можна навіть описати словами. Правда, ремейк на «Кавказьку полонянку» знімався цілком законно, так як автори кінопроекту вийшли на вдову Гайдая та офіційно викупили у неї права. За твердженням продюсерів, новий «Іван Васильович» буде на кшталт переосмислення п’єси Булгакова. За словами Гребешкової, дуже важко буде уникнути пересікань з тим, що було придумано її покійним чоловіком, адже картинки про Ивана Васильевича у продажу по сьогоднішній день.

У свою чергу, очільник кінокомпанії та продюсер нової кінокартини Рубен Дишдишян запевнив, що жодних порушень у зйомках фільму не очікується. Кінокомпанія придбала права на екранізацію п’єси Булгакова у їх спадкоємців, тому будь-яких натяків на фільм 1973 року вони будуть уникати.

Продюсер картини запевнив, що не зовсім вірним є те, що їх «Іван Васильович» буде саме ремейком кінофільму Гайдая. Кінокомпанія вважає, що вони будуть проводити зйомки нової екранізації п’єси Булгакова, дії якої будуть відбуватися у сучасний час. За словами Дишдишяна, їх мета – аби режисером кінострічки був саме Олексій Сидоров, який відзняв такі фільми, як «Бій з тінню» та «Бригада», так як цей режисер відрізняється від своїх колег прекрасним почуттям гумору та відмінним смаком.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.