Цікаві факти про Мадагаскар Автор: kseniya_www · Опубліковано: 21.12.2014 18:46 · Розділ: Цікаві факти

Мадагаскар – острів, відкритий випадково в 1500 році португальським мореплавцем Дієго Діашем. Дієго зі своєю командою направлявся в Індію і їх по дорозі спіткав величезний шторм, тому довелось мореплавцям висадитись на невідомому острові в Індійському океані. Португальці були в захваті від цього екзотичного остова: тропічна природа з непрохідними джунглями, у яких водились незвичні тварини, озера, гейзери, водоспади, прозора океанська вода, а також гострі сірі скелі. Сьогодні відвідати цей острів AnyTravel мріє багато туристів.


Виявляється, що мільйони років тому цей «міні континент» був частиною Африки і з часом він відділився від материка. Мадагаскар багатий на представників фауни, 80% з яких не водиться більше ні на одному іншому континенті. Тут можна зустріти зелених мавп, різноманітних хамелеонів, гігантських метеликів. Наприклад, уранія – це метелик, розмах крил якого досягає 10 см.


Мадагаскар називають островом лемурів, тому що тут їх налічується біля 10 видів: від найменших, розміром з мишку, до найбільших, які подібні до горил. Під час бігу лемур кумедно підстрибує, ніби танцює, тому багато туристів мріють подивитися на танцюючого представника фауни цього острова.


Аборигени Мадагаскару вважають цю тваринку священною, так як вірять, що після смерті людська душа переселяється саме в лемура.


Особливим місцем на острові Мадагаскар є Мертве озеро, яке знаходиться в глибокій гірській ущелині і виглядає, ніби скелі з усіх сторін стискають озеро. Вода тут чорного кольору і в ній немає жодної живої істоти. Це стало загадкою для багатьох учених. Місцеві жителі стверджують, що жодна людина не в змозі перепливсти це озеро до кінця, тому і не радять нікому це пробувати.


Цікавим фактом Мадагаскару є те, що на острові встановлений матріархат. А причиною називають перевагу самки лемура над самцем.


Інші новини розділу